Powłanie na zawody w Wałczu !!!

 Informujemy, iż od sezonu 2018 w dziale DO POBRANIA umieszczane będą listy zawodników powołanych na wyjazd na regaty i obozy organizowane przez KS Admira.


Sezon startowy 2019 rozpoczęty.

Jak co roku rozpoczynamy sezon startowy od sprawdzianu przygotowania ogólnego naszych najmłodszych zawodników. 6 kwietnia 2019 roku zawodnicy Klubu Sportowego „Admira” Gorzów Wlkp. wzięli udział w Konsultacji Ogólnorozwojowej w Eisenhuttenstadt (Niemcy) o nazwie 43  Mehrkampfpokal. Wzięło w niej udział 160 zawodników z 6 klubów niemieckich oraz KS „Admira”. Sprawdzian polegał na starcie w poszczególnych konkurencjach: bieg na 1500m chłopcy i 800m dziewczęta, bieg sprinterski 30m, rzut kulą, wyciskanie i dociąganie sztangi przez 2 min oraz wyścig kajakowy na dystansie 2000m. Zawodnicy zdobywali punkty za wyniki osiągnięte w poszczególnych konkurencjach a suma punktów dawała wynik końcowy. W klasyfikacji  klubowej KS „Admira” osiągnęła zwycięstwo co obrazują następujące wyniki:

1 - miejsce - Klub Sportowy "Admira" Gorzów Wielkopolski - 88 pkt.

2 - miejsce - KC Eisenhuttenstadt - 70 pkt.

3 - miejsce - KC Potsdam - 32 pkt.

4 - miejsce - BW Wusterwitz - 26 pkt.

5 - miejsce - Eberswalder SV - 24 pkt.

5 – miejsce – SG Spremberg – 24 pkt.

7 - miejsce - KV Peitz - 9 pkt.


Piotr Skibiński z licencją na popularność?Piotr Skibiński rozpoczął rok 2019 od zdobycia dwóch nagród dla najpopularniejszego. Nagrodę Plebiscytu Gazety Lubuskiej dla najpopularniejszego sportowca powiatu gorzowskiego w kategorii junior odebrał w Radwanowie koło Zielonej Góry, 29.01.2019 roku. Następnie 8.02.2019 roku odebrał nagrodę dla najpopulrniejszego sportowca w głosowaniu swoich kolegów z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. Nagrodę dla najpopularniejszego sportowca powiatu gorzowskiego w kategorii senior odebrał również Andrzej Gryczko. Natomiast Tomasz Szypiórkowski znalazł się w dziesiątce najlepszych sportowców 2018 roku w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego.


Prośba o wsparcie zawodników KS ADMIRA !!!

Drodzy sympatycy Klubu Sportowego Admira każdy z Was może wesprzeć naszą działalność 

Wystarczy przekazać 1% podatku dla Naszego klubu.

TO NIC NIE KOSZTUJE ! 

Wystarczy wpisać nr KRS 0000 105 271

a w cel szczegółowy wpisać ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO - KAJAKARZE

Każda złotówka jest dla Nas na wagę złota 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc
Zapowiedź XXIX Memoriału Tadeusza Hryckiewicza i IV Memoriału Jerzego Krajewskiego, który odbędzie sie 15.06.2019 roku już dostępna w zakładce Mem. Hryckiewicza !!!


Zapraszamy na Ferie Zimowe 2019 z KS Admira !!!Informacje na temat darmowych zajęć zimowych w KS Admira można uzyskać: TUTAJ !!! 

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI
PARTNERZY SAMORZĄDOWIPARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIELicznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl