XXX Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i V Memoriał Jerzego Krajewskiego

 

SENIORZY

Złoty medal - K-1 2000m - Jolanta Rogała

Złoty medal - K-1 2000m - Sławomir Siwiec

Srebrny medal - K-1 2000m - Dariusz Bukowski

Brązowy medal - K-1 2000m - Stanisław Jałoszyński

JUNIORZY

Złoty medal - K-1 2000m - Klaudia Stankiewicz

Złoty medal - K-2 2000m - Klaudia Stankiewicz, Alicja Grabowska

Srebrny medal - K-1 2000m - Alicja Grabowska

Srebrny medal - K-1 2000m - Jakub Kozieł

Srebrny medal - K-2 2000m - Krzysztof Pieczuro, Jakub Kozieł

4 miejsce - K-1 2000m - Krzysztof Pieczuro

JUNIORZY MŁODSI

Brązowy medal - K-1 2000m - Tomasz Burko

Brązowy medal - K-2 2000m - Wojciech Ratajczak, Tomasz Burko

5 miejsce - K-1 2000m - Wojciech Ratajczak

MŁODZICY

Brązowy medal - C-1 2000m - Marek Olejnik

Brązowy medal - K-2 2000m - Zuzanna Rynkiewicz, Lena Kopeć

Brązowy medal - K-2 2000m - Norbert Midloch, Piotr Szymczak

4 miejsce - K-2 2000m - Krzysztof Kaczmarek, Jacek Straszewski

5 miejsce - K-1 2000m - Zuzanna Rynkiewicz

5 miejsce - K-1 2000m - Norbert Midloch

7 miejsce - K-1 2000m - Oliwia Rzetelna

8 miejsce - K-1 2000m - Lena Kopeć

8 miejsce - K-1 2000m - Jacek Straszewski

8 miejsce - K-2 2000m - Adrian Najda, Jakub Łopata

9 miejsce - K-1 2000m - Karolina Kopeć

9 miejsce - K-1 2000m - Piotr Szymczak

10 miejsce - K-1 2000m - Zuzanna Wojtowicz

10 miejsce - K-1 2000m - Krzysztof Kaczmarek

13 miejsce - K-1 2000m - Adrian Najda

17 miejsce - K-1 2000m - Jakub Łopata

20 miejsce - K-1 2000m - Jan Zawadzki

21 miejsce - K-1 2000m - Filip Midloch

DZIECI

Złoty medal - K-1 2000m - Michalina Plackowiak

Srebrny medal - K-1 2000m - Zofia Rynkiewicz

Srebrny medal - K-2 2000m - Zofia Rynkiewicz, Michalina Plackowiak

Brązowy medal - K-2 2000m - Aleksandra Goszcz, Gabriela Piórkowska

4 miejsce - K-1 2000m - Aleksandra Goszcz

4 miejsce - K-2 2000m - Michalina Antczak, Izabela Stankiewicz

4 miejsce - K-2 2000m - Hubert Puchalski, Eryk Treider

5 miejsce - K-1 2000m - Hubert Puchalski

5 miejsce - K-2 2000m - Mieszko Książkiewicz, Adam Kuściński

6 miejsce - K-1 2000m - Iazabela Stankiewicz

6 miejsce - K-1 2000m - Mieszko Książkiewicz

8 miejsce - K-1 2000m - Gabriela Piórkowska

8 miejsce - K-1 2000m - Eryk Treider

8 miejsce - K-2 2000m - Maksymilian Prychoda, Nikodem Oblizajek

11 miejsce - K-1 2000m - Michalina Antczak

11 miejsce - K-1 2000m - Filip Tomaszewski

12 miejsce - K-1 2000m - Joanna Owczarska

12 miejsce - K-1 2000m - Maksymilian Prychoda

14 miejsce - K-1 2000m - Nikodem Oblizajek

16 miejsce - K-1 2000m - Oliwia Midloch


Wyniki Memoriału Tadeusza Hryckiewicza i Jerzego Krajewskiego: TUTAJ

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI










PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl