Mistrzostwa Województwa Lubuskiego


JUNIORZY

Złoty medal - K-1 2000m - Klaudia Stankiewicz

Srebrny medal - K-1 2000m - Jakub Kozieł

Srebrny medal - K-2 2000m - Jakub Kozieł

JUNIORZY MŁODSI

Złoty medal - K-1 2000m - Wojciech Ratajczak

Złoty medal - K-2 2000m - Jacek Straszewski, Wojciech Ratajczak

Srebrny medal - K-2 2000m - Krzysztof Kaczmarek, Jakub Łopata

Brązowy medal - K-1 2000m - Jacek Straszewski

4 miejsce - K-1 2000m - Krzysztof Kaczmarek

7 miejsce - K-1 2000m - Oliwia Rzetelna

7 miejsce - K-1 2000m - Jakub Łopata

MŁODZICY

Złoty medal - K-2 2000m - Norbert Midloch, Piotr Szymczak

Srebrny medal - K-1 2000m - Norbert Midloch

Srebrny medal - K-2 2000m - Zuzanna Rynkiewicz, Lena Kopeć

Brązowy medal - K-1 2000m - Zuzanna Rynkiewicz

Brązowy medal - C-1 2000m - Marek Olejnik

Brązowy medal - K-2 2000m - Karolina Kopeć, Michalina Plackowiak

4 miejsce - K-1 2000m - Michalina Plackowiak

4 miejsce - K-1 2000m - Piotr Szymczak

4 miejsce - K-2 2000m - Zuzanna Wojtowicz, Aleksandra Goszcz

5 miejsce - K-1 2000m - Lena Kopeć

5 miejsce - K-1 2000m - Adrian Najda

5 miejsce - K-2 2000m - Adrian Najda, Piotr Gołubowicz

6 miejsce - K-2 2000m - Cezary Kałuski, Filip Midloch

7 miejsce - K-1 2000m - Karolina Kopeć

7 miejsce - K-2 2000m - Mieszko Książkiewicz, Adam Kuściński

8 miejsce - K-1 2000m - Aleksandra Goszcz

10 miejsce - K-1 2000m - Zuzanna Wojtowicz

11 miejsce - K-1 2000m - Gabriela Piórkowska

11 miejsce - K-1 2000m - Adam Kuściński

12 miejsce - K-1 2000m - Piotr Gołubowicz

13 miejsce - K-1 2000m - Cezary Kałuski

14 miejsce - K-1 2000m - Filip Midloch

15 miejsce - K-1 2000m - Mieszko Książkiewicz

DZIECI

Złoty medal - K-1 2000m - Zofia Rynkiewicz

Srebrny medal - K-2 2000m - Zofia Rynkiewicz, Izabela Stankiewicz

Brązowy medal - K-2 2000m - Maksymilian Prychoda, Hubert Puchalski

4 miejsce - K-1 2000m - Izabela Stankiewicz

4 miejsce - K-1 2000m - Eryk Traider

4 miejsce - K-2 2000m - Michalina Antczak, Joanna Owczarska

5 miejsce - K-1 2000m - Hubert Puchalski

6 miejsce - K-2 2000m - Nikodem Oblizajek, Eryk Treider

10 miejsce - K-1 2000m - Joanna Owczarska

10 miejsce - K-1 2000m - Maksymilian Prychoda

11 miejsce - K-1 2000m - Michalina Antczak

12 miejsce - K-1 2000m - Oliwia Midloch

12 miejsce - K-1 2000m - Nikodem Oblizajek

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI










PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl