Kajakarki:

Rocznik 2002/2003:

1 miejsce – Klaudia Stankiewicz – 338,2 pkt.

2 miejsce – Donata Gierłowska – 295,6 pkt.

3 miejsce – Gabriela Mazur– 201,9 pkt.

Rocznik 2004:

1 miejsce – Magdalena Bracik – 291,7 pkt.

2 miejsce – Olaga Gałęzka – 255,2 pkt.

3 miejsce – Roksana Rojek – 245,2 pkt.

4 miejsce – Oliwia Piechocka – 234,9 pkt.

Rocznik 2005:

4 miejsce – Magdalena Kaczmarek – 117,4 pkt.

6 miejsce – Natalia Tiuchtiej – 74,3 pkt.

Rocznik 2006:

5 miejsce – Oliwia Rzetelna – 77,9 pkt..

Rocznik 2007: 

5 miejsce – Zuzanna Rynkiewicz – 157,2 pkt.

7 miejsce – Roksana Żukowska – 76,9 pkt.

8 miejsce – Zuzanna Wojtowicz– 70,6 pkt.

9 miejsce – Karolina Krajewska – 54,9 pkt.

10 miejsce – Marcelina Majewska – 50,0 pkt.

Rocznik 2008:

4 miejsce – Michalina Plackowiak– 79,1 pkt.

5 miejsce – Maja Jasińska – 70,5 pkt.

6 miejsce – Katarzyna Kita – 64,9 pkt.

7 miejsce – Aleksandra Goszcz – 40,6 pkt.

Rocznik 2009:

5 miejsce – Zofia Rynkiewicz – 79,1 pkt.

Kajakarze

Rocznik 2002:

2 miejsce – Krzysztof Pieczuro - 545,1 pkt.

Rocznik 2003:

1 miejsce – Jakub Kozieł – 476,0 pkt.

2 miejsce – Oskar Szewczuk – 467,6 pkt.

3 miejsce – Sebastian Żuk – 419,7 pkt.

Rocznik 2004:

2 miejsce – Aleks Szkuta – 282,9 pkt.

3 miejsce – Tomasz Burko – 265,2 pkt.

4 miejsce – Mateusz Witkowski - 248,0 pkt.

Rocznik 2005:

1 miejsce – Ignacy Mulczyński – 299,4 pkt.

2 miejsce – Wojciech Ratajczak – 221,4 pkt.

3 miejsce – Marcel Treider – 142,6 pkt.

Rocznik 2006: 

2 miejsce – Brian Staszczyk – 157,1 pkt.

3 miejsce – Krzysztof Kaczmarek – 134,7 pkt.

4 miejsce – Kacper Kaczmarek – 117,4 pkt.

5 miejsce – Klaudiusz Paszkowski – 44,4 pkt.

Rocznik 2007:

6 miejsce – Adrian Najda - 142,8 pkt.

7 miejsce – Norbert Midloch - 141,4 pkt.

8 miejsce – Kacper Wiederhoft – 132,8 pkt.

9 miejsce – Tymon Kołpowski – 115,1 pkt.

10 miejsce – Jakub Makowski – 104,0 pkt.

11 miejsce – Aleksander Prorok – 57,5 pkt.

12 miejsce – Marek Olejnik – 47,0 pkt.

13 miejsce – Mikołaj Kozubal – 45,1 pkt.

Rocznik 2008:

6 miejsce – Adam Widziak – 55,0 pkt.

Rocznik 2009:

3 miejsce – Eryk Treider – 54,6 pkt.

Kanadyjkarze:

Rocznik 2002:

1 miejsce – Piotr Skibiński – 334,2 pkt.

Rocznik 2004:

1 miejsce – Konrad Pawłowski – 303,3 pkt.

4 miejsce – Maciej Potocki – 229,6 pkt.


NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl