Juniorzy rocznik 2001-2002:

K-1 1000m - Juniorek.

Złoty medal - Grabowska Alicja

K-1 1000m - Juniorów.

Brązowy medal - Szyszko Kamil

6 miejsce - Drozdowicz Jakub

7 miejsce - Pieczuro Krzysztof

8 miejsce - Szypiórkowski Tomasz

K-2 1000m - Juniorów.

Srebrny medal - Szyszko Kamil, Szypiórkowski Tomasz


Juniorzy młodsi rocznik 2003-2004:

K-1 1000m - Juniorek mł.

Złoty medal - Stankiewicz Klaudia

Srebrny medal - Gierłowska Donata

Brązowy medal - Bracik Magdalena

5 miejsce - Rojek Roksana

6 miejsce - Gałęzka Olga

K-2 1000m - Juniorek mł.

Złoty medal - Stankiewicz Klaudia, Bracik Magdalena

Srebrny medal - Gierłowska Donata, Rojek Roksana

C-1 1000m - Juniorów mł.

Srebrny medal - Potocki Maciej

K-1 1000m - Juniorów mł.

13 miejsce - Szkuta Aleks

14 miejsce - Witkowski Mateusz

K-2 1000m - Juniorów mł.

8 miejsce - Szkuta Aleks, Witkowski Mateusz


Młodzicy rocznik 2005-2006:

K-2 1000m - Młdziczek

8 miejsce - Wojtaszek Oliwia, Rzetelna Oliwia

K-2 1000m - Młodzików

Złoty medal - Ratajczak Wojciech, Mulczyński Ignacy

6 miejsce - Treider Marcel, Wasilewski Kacper

7 miejsce - Kaczmarek Krzysztof, Starszewski Jacek


Młodzicy rocznik 2005:

K-1 1000m - Młdzików

Srebrny medal - Ratajczak Wojciech

4 miejsce - Mulczyński Ignacy

7 miejsce - Treider Marcel

Młodzicy rocznik 2006:

K-1 1000m - Młdziczek

6 miejsce - Wojtaszek Oliwia

K-1 1000m - Młdzików

4 miejsce - Kaczmarek Krzysztof

6 miejsce - Straszewski Jacek


Dzieci rocznik 2007 i młodsi:

K-2 1000m - Dziewcząt

Brązowy medal - Rynkiewicz Zuzanna, Plackowiak Michalina

6 miejsce - Goszcz Aleksandra, Rynkiewicz Zofia

8 miejsce - Krajewska Karolina, Kopeć Lena

K-2 1000m - Chłopców

Brązowy medal - Najda Adrian, Midloch Norbert

7 miejsce - Olejnik Marek, Szymczak Piotr

12 miejsce - Treider Eryk, Puchalski Hubert


Dzieci rocznik 2007:

K-1 1000m - Dziewcząt

Srebrny medal - Rynkiewicz Zuzanna

7 miejsce - Krajewska Karolina

8 miejsce - Kopeć Len

K-1 1000m - Chłopców

Brązowy medal - Midloch Norbert

10 miejsce - Najda Adrian

11 miejsce - Szymczak Piotr

13 miejsce - Olejnik Marek


Dzieci rocznik 2008 i młodsi:

K-1 1000m - Dziewcząt

Srebrny medal - Plackowiak Michalina

4 miejsce - Rynkiewicz Zofia

5 miejsce - Goszcz Aleksandra

K-1 1000m - Chłopców

5 miejsce - Treider Eryk

6 miejsce - Puchalski Hubert


NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl