Juniorzy rocznik 2000/2001:

Kajakarze:

K-1 1000m

Złoty medal - Drozdowicz Jakub

K-1 200m

Srebrny medal - Drozdowicz Jakub

VIII miejsce - Szyszko Kamil

K-2 1000m

Złoty medal - Szyszko Kamil/Szypiórkowski Tomasz

K-2 200m

Złoty medal - Drozdowicz Jakub/Szypiórkowski Tomasz

Kajakarki:

K-1 200m

VIII miejsce - Durka Luiza

K-1 500m

IX miejsce - Durka Luiza

Kanadyjkarze:

C-1 1000m

Złoty medal - Berko Herman

C-1 200m

Srebrny medal - Berko Herman


Juniorzy młodsi rocznik 2002/2003:

Kajakarki:

K-1 500m

IV miejsce - Stankiewicz Klaudia

XI miejsce - Gierłowska Donata

K-2 500m

Złoty medal - Gierłowska Donata/Stankiewicz Klaudia

K-2 200m

Złoty medal - Gierłowska Donata/Stankiewicz Klaudia

Kajakarze:

K-2 1000m

Srebrny medal - Pieczuro Krzysztof/Kozieł Jakub

K-2 200m

Brązowy medal - Pieczuro Krzysztof/Kozieł Jakub


Młodzicy rocznik 2004:

Kajakarki:

K-1 500m

Złoty medal - Bracik Magdalena

Brązowy medal - Gałęzka Olga

VI miejsce - Rojek Roksana

K-2 500m

Złoty medal - Bracik Magdalena/Gałęzka Olga

IV miejsce - Piechocka Oliwia/Rojek Roksana

Kajakarze:

K-1 1000m

VIII miejsce - Burko Tomasz

XI miejsce - Szkuta Aleks

XII miejsce - Witkowski Mateusz

K-2 1000m

VII miejsce - Burko Tomasz/Szkuta Aleks

Kanadyjkarze:

C-1 1000m

II miejsce - Potocki Maciej

III miejsce - Pawłowski Konrad


Młodzicy rocznik 2005:

Kajakarki:

K-1 500m

IV miejsce - Kaczmarek Magdalena

Kajakarze:

K-1 1000m

Brązowy medal - Mulczyński Ignacy

IV miejsce - Ratajczak Wojciech

IX miejsce - Wasilewski Kacper

K-2 1000m

Złoty medal - Mulczyński Ignacy/Ratajczak Wojciech


Dzieci rocznik 2006 i młodsi:

Kajakarek

K-1 1000m

X miejsce - Wojtaszek Oliwia

XIV miejsce - Wojtowicz Zuzanna

XV miejsce - Goszcz Aleksandra

XVI miejsce - Plackowiak Michalina

XVIII miejsce - Rzetelna Oliwia

XX miejsce - Jasińska Maja

K-2 1000m

VI miejsce - Wojtaszek Oliwia/Rynkiewicz Zuzanna

VIII miejsce - Wojtowicz Zuzanna/Plackowiak Michalina

X miejsce - Rzetelna Oliwia/Goszcz Aleksandra

XI miejsce - Jasińska Maja/Kita Katarzyna

Kajakarze:

K-1 1000m

VI miejsce - Kaczmarek Krzysztof

VIII miejsce - Staszczyk Brian

XI miejsce - Kołpowski Tymon

XIV miejsce - Straszewski Jacek

XVI miejsce - Piechocki Alan

XVII miejsce - Najda Adrian

K-2 1000m

Brązowy medal - Staszczyk Brian/Kołpowski Tymon

IV miejsce - Kaczmarek Kacper/Midloch Norbert

VI miejsce - Straszewski Jacek/Kaczmarek Krzysztof

IX miejsce - Najda Adrian/Piechocki Alan


NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl