Seniorzy rocznik 1999 i starsi:

Kajakarze:

K-1 2000m

Złoty medal - Fulko Fryderyk

Brązowy medal - Dariusz Bukowski

IV miejsce - Potoczny Łukasz

Kanadyjkarze:

C-1 2000m

Złoty medal - Koliadych Oleksii

Srebrny medal - Berko Herman


Juniorzy rocznik 2000/2001:

Kajakarze:

K-1 2000m

Srebrny medal - Drozdowicz Jakub

Brązowy medal - Szyszko Kamil

VII miejsce - Szypiórkowski Tomasz

K-2 2000m

Złoty medal - Kamil Szyszko/Szypiórkowski Tomasz


Juniorzy młodsi rocznik 2002/2003:

Kajakarki:

K-1 2000m

Złoty medal - Stankiewicz Klaudia

VI miejsce - Gierłowska Donata

VIII miejsce - Grabowska Alicja

XI miejsce - Szafrańska Julia

XIV miejsce - Mazur Gabriela

K-2 2000m

Złoty medal - Gierłowska Donata/Stankiewicz Klaudia

VI miejsce - Alicja Grabowska/Julia Szafrańska

Kajakarze:

K-1 2000m

Srebrny medal - Pieczuro Krzysztof

V miejsce - Kozieł Jakub

XI miejsce - Szewczuk Oskar

K-2 2000m

Srebrny medal - Pieczuro Krzysztof/Kozieł Jakub

VII miejsce - Szewczuk Oskar/Skibiński Piotr

Kanadyjkarzy:

C-1 2000m

Brązowy medal - Skibiński Piotr


Młodzicy rocznik 2004/2005:

Kajakarki:

K-2 2000m

Brązowy medal - Bracik Magdalena/Gałęzka Olga

Kajakarze:

K-2 2000m

V miejsce - Burko Tomasz/Ratajczak Wojciech

X miejsce - Szkuta Aleks/Witkowski Mateusz


Młodzicy rocznik 2004:

Kajakarki:

K-1 2000m

Srebrny medal - Bracik Magdalena

Brązowy medal - Gałęzka Olga

VI miejsce - Piechocka Oliwia

Kajakarze:

K-1 2000m

IV miejsce - Burko Tomasz

IX miejsce - Witkowski Matus

XII miejsce - Szkuta Aleks

Kanadyjkarze:

C-1 2000m

Brązowy medal - Pawłowski Konrad


Młodzicy rocznik 2005:

Kajakarki:

K-1 2000m

IX miejsce - Kaczmarek Magdalena

Kajakarze:

K-1 2000m

VI miejsce - Ratajczak Wojciech

X miejsce - Treider Marcel


Dzieci rocznik 2006 i młodsi:

Kajakarek

K-2 2000m

Brązowy medal - Wojtaszek Oliwia/Rynkiewicz Zuzanna

IX miejsce - Goszcz Aleksandra/Rzetelna Oliwia

X miejsce - Jasińska Maja/Wojtowicz Zuzanna

XII miejsce - Kita Katarzyna/Krajewska Karolina

Kajakarze:

K-2 2000m

V miejsce - Staszczyk Brian/Midloch Norbert

VII miejsce - Kaczmarek Krzysztof/Wiederhoft Kacper 

VIII miejsce - Straszewski Jacek/Piechocki Alan


Dzieci rocznik 2006 i 2007:

Kajakarek

K-1 2000m

VII miejsce - Rynkiewicz Zuzanna

IX miejsce - Wojtaszek Oliwia

XV miejsce - Wojtowicz Zuzanna

XVI miejsce - Krajewska Karolina

XVII miejsce - Rzetelna Oliwia

Kajakarze:

K-1 2000m

IV miejsce - Midloch Norbert

XI miejsce - Staszczyk Brian

XIII miejsce - Kaczmarek Krzysztof

XV miejsce - Wiederhoft Kacper

XVI miejsce - Straszewski Jacek

XVII miejsce - Olejnik Marek

XVIII miejsce - Migalatiew Demian

Dzieci rocznik 2008 i młodsi:

Kajakarek

K-1 2000m

VI miejsce - Plackowiak Michalina

VII miejsce - Jasińska Maja

VIII miejsce - Goszcz Aleksandra

IX miejsce - Kita Katarzyna

Kajakarzy:

K-1 2000m

VI miejsce - Treider Eryk

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl