Juniorzy rocznik 2000/2001:

Kajakarki:

DURKA Luiza:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 29 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 27 miejsce

Woda 2000m: 29 miejsce

Woda 1000m: 24 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 21 miejsce 

Poręcze i drążki: 27 miejsce

Basen 200m: 29 miejsce

Rzut piłką: 2 miejsce

Siłownia moc: 26 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 15 miejsce

Kajakarze:

DROZDOWICZ Jakub:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 11 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 18 miejsce

Woda 2000m: 14 miejsce

Woda 1000m: 22 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 4 miejsce

Poręcze i drążki: 36 miejsce

Basen 200m: 44 miejsce 

Rzut piłką: 59 miejsce

Siłownia moc: 4 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 18 miejsce


SZYPIÓRKOWSKI Tomasz:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 9 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 15 miejsce

Woda 2000m: 16 miejsce

Woda 1000m: 18 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: 5 miejsce w Finale C

Biegi 1500m: 17 miejsce

Poręcze i drążki: 27 miejsce

Basen 200m: 1 miejsce 

Rzut piłką: 32 miejsce

Siłownia moc: 6 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 7 miejsce


SZYSZKO Kamil:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 19 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 27 miejsce

Woda 2000m: 27 miejsce

Woda 1000m: 26 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 12 miejsce

Poręcze i drążki: 23 miejsce

Basen 200m: 7 miejsce

Rzut piłką: 21 miejsce

Siłownia moc: 19 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 41 miejsce


Juniorzy młodsi rocznik 2002/2003:

Kajakarki:

GIERŁOWSKA Donata:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 32 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 33 miejsce

Woda 2000m: 31 miejsce

Woda 1000m: 36 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 35 miejsce

Poręcze i drążki: 25 miejsce

Basen 200m: 16 miejsce

Rzut piłką: 22 miejsce

Siłownia moc: 52 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 43 miejsce


STANKIEWICZ Klaudia:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 7 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 14 miejsce

Woda 2000m: 17 miejsce

Woda 1000m: 14 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 20 miejsce 

Poręcze i drążki: 20 miejsce

Basen 200m: 46 miejsce

Rzut piłką: 5 miejsce

Siłownia moc: 4 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 2 miejsce


Kajakarze:

KOZIEŁ Jakub:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 35 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 38 miejsce

Woda 2000m: 37 miejsce

Woda 1000m: 39 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 27 miejsce 

Poręcze i drążki: 49 miejsce

Basen 200m: 55 miejsce 

Rzut piłką: 14 miejsce

Siłownia moc: 52 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 25 miejsce


PIECZURO Krzysztof:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 16 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 23 miejsce

Woda 2000m: 30 miejsce

Woda 1000m: 20 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 1 miejsce

Poręcze i drążki: 21 miejsce

Basen 200m: 28 miejsce 

Rzut piłką: 58 mijsce

Siłownia moc: 45 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 7 miejsce


SZEWCZUK Oskar:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 40 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 43 miejsce

Woda 2000m: 39 miejsce

Woda 1000m: 44 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 28 miejsce

Poręcze i drążki: 46 miejsce

Basen 200m: 72 miejsce 

Rzut piłką: 71 mijsce

Siłownia moc: 41 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 40 miejsce


Kandyjkarze:

SKIBIŃSKI Piotr:

KLASYFIKACJA OGÓLNA: 27 miejsce

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA ZA WODĘ: 25 miejsce

Woda 2000m: 24 miejsce

Woda 1000m: 23 miejsce

Finały 1000m: brak

Finały 500m: brak

Biegi 1500m: 34 miejsce 

Poręcze i drążki: 12 miejsce

Basen 200m: 23 miejsce

Rzut piłką: 6 miejsce

Siłownia moc: 29 miejsce

Siłownia wytrzymałość: 27 miejsce


PEŁNE WYNIKI:

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl