Juniorzy młodsi rocznik 2002/2003:

Kajakarki:

K-1 500m

IV miejsce - Stankiewicz Klaudia

VIII miejsce - Gierłowska Donata

K-2 500m

Złoty medal - Gierłowska Donata/Stankiewicz Klaudia

Kajakarze:

K-1 500m

IV miejsce - Pieczuro Krzysztof

V miejsce - Kozieł Jakub

VI miejsce - Szewczuk Oskar

VII miejsce - Żuk Sebastian

K-2 500m

Złoty medal - Pieczuro Krzysztof/Kozieł Jakub

Kanadyjkarzy:

C-1 500m

IV miejsce - Skibiński Piotr


Młodzicy rocznik 2004:

Kajakarki:

K-1 500m

IV miejsce - Bracik Magdalena

VI miejsce - Gałęzka Olga

VIII miejsce - Rojek Roksana

X miejsce - Piechocka Oliwia

K-2 500m

Brązowy medal - Bracik Magdalena/Gałęzka Olga

V miejsce - Rojek Roksana/Piechocka Oliwia

Kajakarze:

K-1 500m

IV miejsce - Burko Tomasz

VIII miejsce - Szkuta Aleks

K-2 500m

V miejsce - Burko Tomasz/Witkowski Mateusz

Kanadyjkarze:

C-1 500m

Brązowy medal - Pawłowski Konrad

IV miejsce - Potocki Maciej

C-2 500m

Srebrny medal - Pawłowski Konrad/Potocki Maciej


Młodzicy rocznik 2005:

Kajakarki:

K-1 500m

IX miejsce - Kaczmarek Magdalena

X miejsce - Tiuchtiej Natalia

K-2 500m

V miejsce - Tiuchtiej Natalia/ Kaczmarek Magdalena

Kajakarze:

K-1 500m

Srebrny medal - Mulczyński Ignacy

IV miejsce - Ratajczak Wojciech

VIII miejsce - Treider Marcel

K-2 500m

Złoty medal - Ratajczak Wojciech/Mulczyński Ignacy


Dzieci rocznik 2006 i młodsi:

Kajakarek

K-1 500m

IX miejsce - Rynkiewicz Zuzanna

K-2 500m

V miejsce - Rynkiewicz Zuzanna/Wojtaszek Oliwia

VIII miejsce - Krajewska Karolina/Rzetelna Oliwi

B-1 200m rocznik 2007

IV miejsce - Żukowska Roksana

B-1 200m rocznik 2008 i młodsi

Srebrny medal - Goszcz Aleksandra

IV miejsce - Jasińska Maja

IX miejsce - Kita Katarzyna

XI miejsce - Rynkiewicz Zofia

Kajakarze:

K-1 500m

IV miejsce - Midloch Norbert

VIII miejsce - Staszczyk Brian

X miejsce - Kaczmarek Krzysztof

K-2 500m

Srebrny medal - Straszewski Jacek/Midloch Norbert

IV miejsce - Paszkowski Klaudiusz/Kaczmarek Krzysztof

VI miejsce - Staszczyk Brian/Kołpowski Tymon

B-1 200m rocznik 2007

Srebrny medal - Najda Adrian

Brązowy medal - Olejnik Marek

IV miejsce - Piechocki Alan

B-1 200m rocznik 2008 i młodsi

V miejsce - Treider Eryk

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl