Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w Konsultacji w Eisenhuttenstadt (Niemcy) 5.04.2014r.:

Kajakarki:

Rocznik 1999:

1 miejsce - Natalia Szymaniak - 382 pkt.

2 miejsce - Katarzyna Chojnacka - 327,6 pkt.

Rocznik 2000:

1 miejsce - Laura Żuk - 390,2 pkt.

2 miejsce - Kamila Kamińska - 351 pkt.

Rocznik 2001:

2 miejsce - Luiza Durka - 288,2 pkt.

3 miejsce - Klaudia Durka - 249,3 pkt.

7 miejsce - Agnieszka Kamińska - 145 pkt.

8 miejsce - Angelika Bartkowiak - 110,3 pkt.

Rocznik 2002:

4 miejsce - Julia Szafrańska - 200,1 pkt.

5 miejsce - Alicja Grbowska - 197 pkt.

Rocznik 2003:

3 miejsce - Donata Gierłowska - 152,7 pkt.

4 miejsce - Klaudia Stankiewicz - 145,8 pkt.

5 miejsce - Julia Dwuraźna - 111,4 pkt.

Rocznik 2004:

4 miejsce - Roksana Rojek - 102,2 pkt.

7 miejsce - Olga Gałęzka - 64 pkt.

Rocznik 2005: 

2 miejsce - Roksana Salomon - 17,4 pkt.

3 miejsce - Natalia Tiuchtiej - 14,2 pkt.

Kanadyjkarki:

Rocznik 1997:

1 miejsce - Julia Konstantynów - 305,2 pkt.

Kajakarze

Rocznik 1998:

1 miejsce - Błażej Turski - 556,3 pkt.

Rocznik 1999:

1 miejsce - Łukasz Potoczny - 469,4 pkt.

2 miejsce - Fryderyk Fulko - 457,4 pkt.

Rocznik 2000:

1 miejsce - Maciej Grecki - 421,4

2 miejsce - Patryk Koniarczyk - 399,7

4 miejsce - Kacper Holecki - 364,2 pkt.

Rocznik 2001:

2 miejsce - Kamil Szyszko - 277,3 pkt.

3 miejsce - Kacper Augustyniak - 276,4 pkt.

4 miejsce - Jakub Drozdowicz - 240,5 pkt.

7 miejsce - Adrian Waszczuk - 216,9 pkt.

8 miejsce - Artur Janiszewski - 144,2 pkt.

9 miejsce - Olaf Kozubal - 109,3 pkt.

10 miejsce - Oskar Paszkowski - 97,5 pkt.

Rocznik 2002:

9 miejsce - Michał Filipczuk - 164,7 pkt.

10 miejsce - Piotr Skibiński - 158,5 pkt.

11 miejsce - Michał Szymański - 106,4 pkt.

13 miejsce - Michał Woźniak - 43,4 pkt.

Rocznik 2003:

3 miejsce - Sebastian Żuk - 200,2 pkt.

7 miejsce - Aleksander Mamet - 67,6 pkt.

Rocznik 2004:

7 miejsce - Tomasz Burko - 106,4 pkt.

10 miejsce - Piotr Bieńko - 80,8 pkt.

12 miejsce - Michał Dudziak - 76,1 pkt.

13 miejsce - Mateusz Witkowski - 35,5 pkt.

Rocznik 2006/2007: 

1 miejsce - Wojciech Ratajczak - 74,1 pkt.

Kanadyjkarze:

Rocznik 2000:

1 miejsce - Filip Kendelewicz - 347,2 pkt.

3 miejsce - Szymon Dwuraźny - 141,9 pkt.

Rocznik 2001:

1 miejsce - Dawid Inglot - 234,8 pkt.

2 miejsce - Patryk Szulczewski - 184 pkt.

4 miejsce - Jakub Kostrubiec - 149,1 pkt.



Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w Konsultacji w Wałczu 26-27.04.2014r.:

Sprawdziany na wodzie:

Kategoria seniorów:

Arkadiusz Krajewski

Ogólna pkt. za wodę - 9 miejsce

1000m - 8 miejsce w finale A

500m - 7 miejsce w finale B

Kategoria juniorów:

Julia Konstantynów (C-1)

Punktacja końcowa: 2 miejsce

Ogólna pkt. za wodę - 2 miejsce

500m - 5 miejsce w finale A

Bieg 1500m - 2 miejsce

Basen 200m - 1 miejsce

Siłownia moc - 1 miejsce

Siłownia praca - 2 miejsce

Bieg 30m - 4 miejsce

Rzut piłką- 2  miejsce

Kategoria juniorów młodszych:

Katarzyna Chojnacka (K-1)

Punktacja końcowa: 19 miejsce

Ogólna pkt. za wodę - 29 miejsce

Bieg 1500m - 38 miejsce

Basen 200m - 6 miejsce

Siłownia moc - 24 miejsce

Siłownia praca - 13 miejsce

Bieg 30m - 31 miejsce

Rzut piłką- 20  miejsce


Kamila Kamińska (młodziczka)(K-1)

Punktacja końcowa: 17

Ogólna pkt. za wodę - 34 miejsce

Bieg 1500m - 4 miejsce

Basen 200m - 14 miejsce

Siłownia moc - 42 miejsce

Siłownia praca - 33 miejsce

Bieg 30m - 29 miejsce

Rzut piłką- 14  miejsce


Natalia Szymaniak (K-1)

Punktacja końcowa: 37

Ogólna pkt. za wodę - 8 miejsce

1000m - 4 miejsce w finale C (z juniorkami)

500m - 9 miejsce w finale C (z juniorkami)

Bieg 1500m - 5 miejsce

Basen 200m - 7 miejsce


Laura Żuk (młodziczka)(K-1)

Punktacja końcowa: 13

Ogólna pkt. za wodę - 11 miejsce

Bieg 1500m - 21 miejsce

Basen 200m - 4 miejsce

Siłownia moc - 21 miejsce

Siłownia praca - 15 miejsce

Bieg 30m - 20 miejsce

Rzut piłką- 30  miejsce


Fryderyk Fulko(K-1)

Punktacja końcowa: 24

Ogólna pkt. za wodę - 47 miejsce

Bieg 1500m - 24 miejsce

Basen 200m - 32 miejsce

Siłownia moc - 42 miejsce

Siłownia praca - 42 miejsce

Bieg 30m - 21 miejsce

Rzut piłką- 14  miejsce


Łukasz Potoczny(K-1)

Punktacja końcowa: 36

Ogólna pkt. za wodę - 15 miejsce

Bieg 1500m - 17 miejsce

Basen 200m - 31 miejsce

Siłownia moc - 48 miejsce

Siłownia praca - 33 miejsce

Bieg 30m - 55 miejsce

Rzut piłką- 53  miejsce


Błażej Turski (K-1)

Punktacja końcowa: 9

Ogólna pkt. za wodę - 5 miejsce

1000m - 4 miejsce w finale C (z juniorami)

500m - 5 miejsce w finale D (z juniorami)

Bieg 1500m - 30 miejsce

Basen 200m - 11 miejsce

Siłownia moc - 25 miejsce

Siłownia praca - 24 miejsce

Bieg 30m - 35 miejsce

Rzut piłką- 8  miejsce

 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Pucharu Prezydenta Nowej Soli 1.05.2014r.:

C-1 kanadyjkarek OPEN

2 miejsce - Julia Konstantynów

C-2 OPEN

3 miejsce - Julia Konstantynów - Filip Kendelewicz

K-1 juniorek młodszych

2 miejsce - Natalia Szymaniak

4 miejsce - Katarzyna Chojnacka

K-2 juniorek młodszych

3 miejsce - Katarzyna Chojnacka - Natalia Szymaniak

K-1 juniorów młodszych

2 miejsce - Błażej Turski

4 miejsce - Łukasz Potoczny

K-2 juniorów młodszych

3 miejsce - Fryderyk Fulko - Łukasz Potoczny

K-1 młodziczek

1 miejsce - Laura Żuk

2 miejsce - Kamila Kamińska

K-2 młodziczek

1 miejsce - Kamila Kamińska - Laura Żuk

K-1 młodzików rocznik: 2000

3 miejsce - Maciej Grecki

4 miejsce - Kacper Holecki

K-1 młodzików rocznik: 2001

5 miejsce - Kamil Szyszko

C-1 młodzików

1 miejsce - Filip Kendelewicz

2 miejsce - Szymon Dwuraźny

K-2 młodzików

2 miejsce - Maciej Grecki - Kacper Holecki

C-2 młodzików

1 miejsce - Szymon Dwuraźny - Filip Kendelewicz

K-1 dzieci - dziewcząt (2002 i młodsi)

3 miejsce - Julia Szafrańska

5 miejsce - Alicja Grabowska

6 miejsce - Donata Gierłowska

7 miejsce - Klaudia Stankiewicz

8 miejsce - Julia Dwuraźna

K-2 dzieci - dziewcząt (2002 i młodsi)

2 miejsce - Donata Gierłowska - Klaudia Stankiewicz

4 miejsce - Roksana Rojek - Julia Dwuraźna

K-1 dzieci - chłopców (2002 i młodsi)

4 miejsce - Piotr Skibiński

6 miejsce - Sebastian Żuk

8 miejsce - Aleksander Mamet

10 miejsce - Michał Szymański

K-2 dzieci - chłopców (2002 i młodsi)

2 miejsce - Michał Filipczuk - Piotr Skibiński

3 miejsce - Aleksander Mamet - Sebastian Żuk 

 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Dni Gryfina 3.05.2014r.:

K-1 Młodziczek

7 miejsce - Agnieszka Kamińska

10 miejsce - Klaudia Durka

C-1 Młodzików

1 miejsce - Dawid Inglot

3 miejsce - Jakub Kostrubiec

K-2 Młodzików

7 miejsce - Kamil Szyszko - Patryk Koniarczyk

10 miejsce - Olaf Kozubal - Artur Janiszewski

K-1 Dziewcząt

2 miejsce - Julia Szafrańska

5 miejsce - Donata Gierłowska

6 miejsce - Alicja Grabowska

7 miejsce - Julia Dwuraźna

9 miejsce - Klaudia Stankiewicz

K-2 Dziewcząt

2 miejsce - Julia Szafrańska - Alicja Grabowska

4 miejsce - Donata Gierłowska - Klaudia Stankiewicz

7 miejsce - Olga Gałązka - Roksana Rojek

K-1 Chłopców

4 miejsce - Piotr Skibiński

11 miejsce - Aleksander Mamet

12 miejsce - Michał Szymański

K-2 Chłopców

2 miejsce - Michał Filipczuk - Piotr Skibiński

4 miejsce - Aleksander Mamet - Michał Szymański

 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Długodystansowych Mistrzostw Polski Lubniewice 10-11.05.2014r:

 


Arkadiusz Krajewski - Brązowy medal w K-1 10 000m Seniorów

Andrzej Gryczko - Arkadiusz Krajewski - Brązowy medal w K-2 10 000m Seniorów


Katarzyna Chojnacka - Natalia Szymaniak - Brązowy medal w K-2 10 000m Juniorek Młodszych

Błażej Turski - 5 miejsce w K-1 10 000m Juniorów Młodszych

Fryderyk Fulko - Łukasz Potoczny - 14 miejsce w K-2 10 000m Juniorów Młodszych


Laura Żuk - Złoty medal w K-1 5000m Młodziczek

Filip Kendelewicz - Srebrny medal w C-1 5000 Młodzików

Kamila Kamińska - 4 miejsce w K-1 5000m Młodziczek

Maciej Grecki - Kacper Holecki - 4 miejsce w K-2 5000m Młodzików

Dawid Inglot - Patryk Szulczewski - 5 miejsce w C-2 5000m Młodzików

Szymon Dwuraźny - 7 miejsce w C-1 5000m Młodzików

Kamil Szyszko - Patryk Koniarczyk - 9 miejsce w K-2 5000m Młodzików

Jakub Kostrubiec - 10 miejsce w C-1 5000m Młodzików

Adrian Waszczuk - Jakub Drozdowicz - 12 miejsce w K-2 5000m Młodzików

Klaudia Durka - Luiza Durka - 12 miejsce w K-2 5000m Młodziczek

Olaf Kozubal - Oskar Paszkowski - 15 miejsce w K-2 5000m Młodzików

Agnieszka Kamińska - 18 miejsce w K-1 5000m Młodziczek

Kacper Augustyniak - 24 miejsce w K-1 5000m Młodzików

Artur Janiszewski - 25 miejsce w K-1 5000m Młodzików


Dariusz Bukowski - Złoty medal w K-1 5000m Weteranów


Donata Gierłowska - Klaudia Stankiewicz - 3 miejsce  w K-2 2500m Dziewcząt

Julia Szafrańska - Alicja Grabowska - 4 miejsce w K-2 2500m Dziewcząt

Sebastian Żuk - Aleksander Mamet - 5 miejsce w K-2 2500m Chłopców

Roksana Rojek - Olga Gałązka - 5 miejsce w K-2 2500m Dziewcząt

Julia szafrańska - 6 miejsce w K-1 2500m Dziewcząt

Donata Gierłowska - 7 miejsce w K-1 2500m Dziewcząt

Michał Szymański - Michał Woźniak - 7 miejsce w K-2 2500m Chłopców

Julia Dwuraźna - 8 miejsce w K-1 2500m Dziewcząt

Piotr Bieńko - Tomasz Burko - 8 miejsce w K-2 2500m Chłopców

Klaudia Stankiewicz - 9 miejsce w K-1 2500m Dziewcząt

Sebastian Żuk - 13 miejsce w K-1 2500m Chłopców

Piotr Skibiński - 14 miejsce w K-1 2500m Chłopców

Michał Filipczuk - 19 miejsce w K-1 2500m Chłopców

Michał Szymański - 21 miejsce w K-1 2500m Chłopców

Aleksander Mamet - 22 miejsce w K-1 2500m Chłopców

Michał Dudziak - 23 miejsce w K-1 2500m Chłopców 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Otwartych Mistrzostw Miasta Poznania 17.05.2014r.:

K-1 Juniorek Młodszych

Przedbieg - Natalia Szymaniak

Przedbieg - Katarzyna Chojnacka

K-1 Juniorów Młodszych

3 miejsce - Błażej Turski

Przedbieg - Łukasz Potoczny

Przedbieg - Fryderyk Fulko

K-2 Juniorek Młodszych

5 miejsce - Katarzyna Chojnacka - Natalia Szymaniak

K-2 Juniorów Młodszych

8 miejsce - Fryderyk Fulko - Łukasz Potoczny

K-1 Młodziczek

1 miejsce - Laura Żuk

Przedbieg - Agnieszka Kamińska

K-1 Młodzików

9 miejsce - Patryk Koniarczyk

Przedbieg - Kamil Szyszko

Przedbieg - Dariusz Górnostaj

Przedbieg - Olaf Kozubal

C-1 Młodzików

2 miejsce - Filip Kendelewicz

6 miejsce - Dawid Inglot

9 miejsce - Jakub Kostrubiec

Przedbieg - Szymon Dwuraźny

Przedbieg - Patryk Szulczewski

K-2 Młodziczek

1 miejsce - Kamila Kamińska - Laura Żuk

Przedbieg - Klaudia Durka - Luiza Durka

K-2 Młodzików

3 miejsce - Maciej Grecki - Kacper Holecki

Przedbieg - Adrian Waszczuk - Jakub Drozdowicz

Przedbieg - Olaf Kozubal - Oskar Paszkowski

Przedbieg - Kacper Augustyniak - Dariusz Górnostaj

C-2 Młodzików

3 miejsce - Jakub Kostrubiec - Filip Kendelewicz

4 miejsce - Patryk Szulczewski - Dawid Inglot

K-4 Młodziczek

3 miejsce - Kamila Kamińska - Klaudia Durka - Luiza Durka - Agnieszka Kamińska

K-4 Młodzików

1 miejsce - Maciej Grecki - Kamil Szyszko - Patryk Koniarczyk - Kacper Holecki

9 miejsce - Adrian Waszczuk - Jakub Drozdowicz - Artur Janiszewski - Kacper Augustyniak

K-1 Dziewcząt

7 miejsce - Donata Gierłowska

K-1 Chłopców

9 miejsce - Piotr Skibiński

Przedbieg - Michał Filipczuk

K-2 Dziewcząt

3 miejsce - Julia Szafrańska - Alicja Grabowska

K-2 Chłopców

4 miejsce - Sebastian Żuk - Aleksander Mamet

7 miejsce - Michał Szymański - Michał Woźniak

K-4 Dziewcząt

4 miejsce - Julia Dwuraźna - Klaudia Stankiewicz - Roksana Rojek - Olga Gałęzka

K-4 Chłopców

5 miejsce - Michał Dudziak - Tomasz Burko - Piotr Bieńko - Mateusz Witkowski


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Polski Seniorów w Poznaniu 31.05. - 1.06.2014r.:


Andrzej Gryczko:

Brązowy medal w K-2 1000m

6 miejsce w K-1 5000m 


Arkadiusz Krajewski:

Brązowy medal w K-1 5000m

Brązowy medal w K-2 1000m

8 miejsce w K-1 1000m

8 miejsce Finał B w K-1 500m

 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Memoriału Mariana Matłoki w Wałczu 7.06.2014r.:

K-1 500m Młodziczek 2000

Złoty medala - Laura Żuk

Srebrny medla - Kamila Kamińska

K-1 1000m Młodzików 2000

Brązowy medal - Maciej Grecki

7 miejsce - Patryk Koniarczyk

10 miejsce - Kacper Holecki

C-1 1000m Młodzików 2000

Złoty medal - Filip Kendelewicz

K-2 500m Młodziczek 2000

Złoty medal - Kamila Kamińska i Laura Żuk

K-2 1000m Młodzików 2000

Srebrny medal - Maciej Grecki i Kacper Holecki

5 miejsce - Patryk Koniarczyk i Kamil Szyszko

C-2 1000m Młodzików

Srebrny medal - Jakub Kostrubiec i Filip Kendelewicz

Brązowy medal - Patryk Szulczewski i Dawid Inglot

K-1 500m Młodziczek 2001

4 miejsce - Luiza Durka

7 miejsce - Klaudia Durka

K-1 1000m Młodzików 2001

4 miejsce - Kamil Szyszko

C-1 1000m Młodzików 2001

Srebrny medal - Dawid Inglot

4 miejsce - Patryk Szulczewski

5 miejsce - Jakub Kostrubiec

K-2 500m Młodziczek 2001

Brązowy medal - Klaudia Durka i Luiza Durka

K-1 1000m Dziewcząt

Brązowy medal - Julia Szfrańska

5 miejsce - Alicja Grabowska

K-1 1000m Chłopców

5 miejsce - Sebastian Żuk

8 miejsce - Michał Filipczuk

K-2 1000m Dziewcząt

Srebrny medal - Julia Szafrańska i Alicja Grabowska

K-2 1000m Chłopców

Srebrny medal - Piotr Skibiński i Michał Filipczuk

 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z MemoriałuTadeusza Hryckiewicza w Gorzowie Wlkp. 8.06.2014r.:

C-1 Kobiet

Srebrny medal - Julia Konstantynów

K-1 Juniorek Młodszych

Srebrny medala - Natalia Szymaniak

K-1 Juniorów Młodszych

Złoty medala - Błażej Turski

K-1 Młodziczek 2000

Złoty medala - Laura Żuk

Srebrny medla - Kamila Kamińska

K-1 Młodzików 2000

Brązowy medal - Maciej Grecki

5 miejsce - Patryk Koniarczyk

6 miejsce - Kacper Holecki

C-1 Młodzików 2000

Złoty medal - Filip Kendelewicz

Srebrny medal - Szymon Dwuraźny

K-2 Młodziczek

Złoty medal - Kamila Kamińska i Laura Żuk

Brązowy medal - Klaudia Durka i Luiza Durka

K-2 Młodzików

Srebrny medal - Maciej Grecki i Patryk Koniarczyk

4 miejsce - Kacper Holecki i Kamil Szyszko

8 miejsce - Artur Janiszewski i Jakub Drozdowicz

9 miejsce - Oskar Paszkowski i Dariusz Górnostaj

C-2 Młodzików

Złoty medal - Dawid Inglot i Filip Kendelewicz

Srebrny medal - Patryk Szulczewski i Jakub Kostrubiec

Brązowy medal - Szymon Dwuraźny i Olaf Kozubal

K-1 Młodziczek 2001

2 miejsce - Luiza Durka

4 miejsce - Klaudia Durka

7 miejsce - Anieszka Kamińska

K-1 Młodzików 2001

5 miejsce - Kamil Szyszko

7 miejsce - Oskar Paszkowski

C-1 Młodzików 2001

Złoty medal - Dawid Inglot

Brązowy medal - Jakub Kostrubiec

5 miejsce - Patryk Szulczewski

K-1 Dziewcząt

Złoty medal - Donata Gierłowska

Brązowy medal - Alicja Grabowska

6 miejsce - Klaudia Stankiewicz

7 miejsce - Julia Szfrańska

9 miejsce - Roksana Rojek

10 miejsce - Olga Gałędzka

K-1 Chłopców

4 miejsce - Piotr Skibiński

5 miejsce - Sebastian Żuk

6 miejsce - Michał Filipczuk

8 miejsce - Michał Szymański

10 miejsce - Aleksander Mamet

11 miejsce - Michał Woźniak

12 miejsce - Emilian Siewruk

K-2 Dziewcząt

Złoty medal - Julia Szafrańska i Alicja Grabowska

Brązowy medal - Donata Gierłowska i Klaudia Stankiewicz

5 miejsce - Roksana Rojek i Olga Gałędzka

K-2 Chłopców

Złoty medal - Piotr Skibiński i Michał Filipczuk

Brązowy medal - Sebastian Żuk i Michał Szymański

6 miejsce - Aleksander Mamet i Piotr Bieńko

7 miejsce - Michał Woźniak i Wojciech Ratajczak


 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Regat Eliminacyjnych w Bydgoszczy 14.06.2014r.:

K-1 500m Juniorek Młodszych

Natalia Szymaniak - Finał B - 3 miejce

Katarzyna Chojnacka - Finał C


K-1 1000m Juniorów Młodszych

Błażej Turski - Finał A - 2 miejsce

Łukasz Potoczny - Finał D - 3 miejsce

Fryderyk Fulko - Finał H - 3 miejsce

 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wlkp. z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bydgoszczy 24 - 27.07.2014r.:


Fryderyk Fulko

1 miejsce w Finale B K-2 1000m

5 miejsce K-2 5000m


Łukasz Potoczny

1 miejsce w Finale B K-2 1000m

5 miejsce K-2 5000m


Natalia Szymaniak

2 miejsce w Finale B K-1 500m

6 miejsce K-1 3000m


Błażej Turski

Brązowy medal w K-1 5000m

4 miejsce w K-1 1000m


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Polski Juniorów w Bydgoszczy 24 - 27.07.2014r.:


Julia Konstantynów

4 miejsce w C-1 200m

 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Polski Młodzików w Bydgoszcz 22 - 24.08.2014r. :

Jakub Drozdowicz

9 miejsce K-2 2000m (Rocznik 2001)


Klaudia Durka

11 miejsce K-1 2000m (Rocznik 2001)

10 miejsce K-2 2000m (Rocznik 2001)


Luiza Durka

12 miejsce K-1 2000m (Rocznik 2001)

10 miejsce K-2 2000m (Rocznik 2001)


Maciej Grecki

Srebrny medal K-4 2000m (Rocznik 2000/2001)

5 miejsce K-2 2000m (Rocznik 2000)


Kacper Holecki

Srebrny medal K-4 2000m (Rocznik 2000/2001)

19 miejsce K-1 2000m (Rocznik 2000)


Dawid Inglot

Brązowy medal C-1 2000m (Rocznik 2001)

Brązowy medal C-4 2000m (Rocznik 2000/2001)


Kamila Kamińska

Złoty medla K-2 2000m (Rocznik 2000)

6 miejsce K-1 2000m (Rocznik 2000)


Filip Kendelewicz

Brązowy medal C-4 2000m (Rocznik 2000/2001)

9 miejsce C-1 2000m (Rocznik 2000)


Patryk Koniarczyk

Srebrny medal K-4 2000m (Rocznik 2000/2001)

5 miejsce K-2 2000m (Rocznik 2000)


Jakub Kostrubiec

Brązowy medal C-2 2000m (Rocznik 2001)

Brązowy medal C-4 2000m (Rocznik 2000/2001)


Jakub Pecyna

Srebrny medal K-4 2000m (Rocznik 2000/2001)

8 miejsce K-1 2000m (Rocznik 2001)


Patryk Szulczewski

Brązowy medal C-2 2000m (Rocznik 2001)

Brązowy medal C-4 2000m (Rocznik 2000/2001)


Kamil Szyszko

Przedbieg K-1 2000m (Rocznik 2001)


Adrian Waszczuk

9 miejsce K-2 2000m (Rocznik 2001)

Przedbieg K-1 2000m (Rocznik 2001)


Laura Żuk

Złoty medal K-1 2000m (Rocznik 2000)

Złoty medal K-2 2000m (Rocznik 2000)

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Polski w Martonie Kajakowym w Opolu 12-14.09.2014r.:

Arkadiusz Krajewski

Złoty medal K-1 Seniorów 26,6 km

Złoty medal K-2 Seniorów 26,6 km


Andrzej Gryczko

Złoty medal K-2 Seniorów 26,6 km


Julia Konstantynów

Srebrny medal C-1 Juniorek 14,5 km


Błażej Turski

Złoty medal K-1 Juniorów Młodszych 17,7 km


Natalia Szymaniak 

Brązowy medal K-1 Juniorek Młodszych 17,7 km


Fryderyk Fulko

4 miejsce K-2 Juniorów Młodszych 17,7 km


Łukasz Potoczny

4 miejsce K-2 Juniorów Młodszych 17,7 km


Laura Żuk

Złoty medal K-1 Młodziczek 9,6 km


Filip Kendelewicz

Srebrny medal C-1 Młodzików 9,6 km


Maciej Grecki

Srebrny medal K-2 Młodzików 9,6 km


Patryk Koniarczyk

Srebrny medal K-2 Młodzików 9,6 km


Jakub Pecyna

Brązowy medal K-2 Młodzików 9,6 km


Kacper Holecki

Brązowy medal K-2 Młodzików 9,6 km


Jakub Kostrubiec

4 miejsce C-2 Młodzików 9,6 km


Patryk Szulczewski

4 miejsce C-2 Młodzików 9,6 km


Dawid Inglot

5 miejsce C-1 Młodzików 9,6 km


Kamila Kamińska

6 miejsce K-1 Młodziczek 9,6 km 


Dariusz Bukowski

Złoty medal K-1 Weteranów 14,5 km

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka       w Gorzowie Wlkp. 27.09.2014:

K-1 Juniorów

II miejsce – Błażej Turski

K-1 Juniorek

I miejsce – Julia Konstantynów

K-2 Juniorów

II miejsce – Łukasz Potoczny, Błażej Turski

K-1 Juniorów Młodszych

I miejsce – Łukasz Potoczny

V miejsce – Maciej Grecki

VI miejsce – Fryderyk Fulko

XI miejsce – Patryk Koniarczyk

XII miejsce – Kacper Holecki

K-1 Juniorek Młodszych

II miejsce – Laura Żuk

III miejsce – Natalia Szymaniak

VII miejsce – Kamila Kamińska

K-2 Juniorów Młodszych

III miejsce – Maciej Grecki, Patryk Koniarczyk

IV miejsce – Fryderyk Fulko, Kacper Holecki

K-2 Juniorek Młodszych

I miejsce – Kamila Kamińska, Natalia Szymaniak

C-1 Open

I miejsce – Filip Kendelewicz

III miejsce – Julia Konstantynów

K-1 Młodzików

I miejsce – Jakub Pecyna

IV miejsce – Tomasz Szypiórkowski

VIII miejsce – Jakub Drozdowicz

XIII miejsce – Oskar Paszkowski

K-1 Młodziczek

II miejsce – Klaudia Durka

IV miejsce – Luiza Durka

VII miejsce – Alicja Grabowska

IX miejsce – Julia Szafrańska

C-1 Młodzików

I miejsce – Dawid Inglot

IV miejsce – Jakub Kostrubiec

V miejsce – Olaf Kozubal

K-2 Młodzików

I miejsce – Jakub Pecyna, Jakub Drozdowicz

IV miejsce – Tomasz Szypiórkowski, Michał Filipczuk

VI miejsce – Oskar Paszkowski, Michał Woźniak

K-2 Młodziczek

II miejsce – Klaudia Durka, Luiza Durka

IV miejsce – Julia Szafrańska, Alicja Grabowska

C-2 Młodzików

I miejsce – Dawid Inglot, Patryk Szulczewski

III miejsce – Olaf Kozubal, Jakub Kostrubiec

K-1 Chłopców

I miejsce – Sebastian Żuk

XI miejsce – Piotr Bieńko

XII miejsce – Emilian Siewruk

XIII miejsce – Wojciech Ratajczak

XIV miejsce – Mateusz Witkowski

XVI miejsce – Błażej Strączek

K-1 Dziewcząt

II miejsce – Donata Gierłowska

IV miejsce – Klaudia Stankiewicz

V miejsce – Julia Dwuraźna

VIII miejsce – Roksana Rojek

IX miejsce – Olga Gałęzka

K-2 Chłopców

II miejsce – Sebastian Żuk, Tomasz Burko

IV miejsce – Wojciech Ratajczak, Błażej Strączek

K-2 Dziewcząt

I miejsce – Donata Gierłowska, Klaudia Stankiewicz

III miejsce – Julia Dwuraźna, Roksana Rojek

V miejsce – Roksana Salomon, Natalia Tiuchtiej


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w Ogólnopolskiej Konsultacji Juniorów w Wałczu 25-26.10.2014:

Juniorzy

Julia Konstantynów - kanadyjkarki

Klasyfikacja końcowa: 1 miejsce

Woda łącznie: 1 miejsce

Woda 2000m: 1 miejsce

Woda 1000m: 1 miejsce

Bieg 30m: 1 miejsce

Bieg 1750m: 2 miejsce

Basen 200m: 1 miejsce

Siła moc: 2 miejsce

Siła praca: 3 miejsce

Rzut piłką: 2 miejsce

Błażej Turski - kajakarze

Klasyfikacja końcowa: 11 miejsce

Woda łącznie: 12 miejsce

Woda 2000m: 7 miejsce

Woda 1000m: 21 miejsce

Bieg 30m: 52 miejsce

Bieg 1750m: 25 miejsce

Basen 200m: 14 miejsce

Siła moc: 49 miejsce

Siła praca: 17 miejsce

Rzut piłką: 5 miejsce

Juniorzy młodsi

Kamila Kamińska - kajakarki

Klasyfikacja końcowa: 21 miejsce

Woda łącznie: 42 miejsce

Woda 2000m: 35 miejsce

Woda 1000m: 48 miejsce

Bieg 30m: 15 miejsce

Bieg 1750m: 6 miejsce

Basen 200m: 17 miejsce

Siła moc: 44 miejsce

Siła praca: 24 miejsce

Rzut piłką: 21 miejsce

Natalia Szymaniak - kajakarki

Klasyfikacja końcowa: 5 miejsce

Woda łącznie: 10 miejsce

Woda 2000m: 10 miejsce

Woda 1000m: 9 miejsce

Bieg 30m: 14 miejsce

Bieg 1750m: 10 miejsce

Basen 200m: 6 miejsce

Siła moc: 21 miejsce

Siła praca: 5 miejsce

Rzut piłką: 38 miejsce

Laura Żuk - kajakarki

Klasyfikacja końcowa: 9 miejsce

Woda łącznie: 5 miejsce

Woda 2000m: 4 miejsce

Woda 1000m: 6 miejsce

Bieg 30m: 16 miejsce

Bieg 1750m: 25 miejsce

Basen 200m: 3 miejsce

Siła moc: 11 miejsce

Siła praca: 19 miejsce

Rzut piłką: 35 miejsce

Dawid Inglot - kanadyjkarzy (młodzik)

Klasyfikacja końcowa: 25 miejsce

Woda łącznie: 26 miejsce

Woda 2000m: 26 miejsce

Woda 1000m: 27 miejsce

Bieg 30m: 22 miejsce

Bieg 1750m: 22 miejsce

Basen 200m: 23 miejsce

Siła moc: 24 miejsce

Siła praca: 28 miejsce

Rzut piłką: 27 miejsce

Filip Kendelewicz - kanadyjkarzy

Klasyfikacja końcowa: 17 miejsce

Woda łącznie: 15 miejsce

Woda 2000m: 17 miejsce

Woda 1000m: 15 miejsce

Bieg 30m: 16 miejsce

Bieg 1750m: 18 miejsce

Basen 200m: 9 miejsce

Siła moc: 17 miejsce

Siła praca: 19 miejsce

Rzut piłką: 13 miejsce

Jakub Kostrubiec - kanadyjkarzy (młodzik)

Klasyfikacja końcowa: 28 miejsce

Woda łącznie: 30 miejsce

Woda 2000m: 30 miejsce

Woda 1000m: 30 miejsce

Bieg 30m: 26 miejsce

Bieg 1750m: 26 miejsce

Basen 200m: 15 miejsce

Siła moc: 28 miejsce

Siła praca: 27 miejsce

Rzut piłką: 28 miejsce

Patryk Szulczewski - kanadyjkarzy (młodzik)

Klasyfikacja końcowa: 30 miejsce

Woda łącznie: 29 miejsce

Woda 2000m: 29 miejsce

Woda 1000m: 29 miejsce

Bieg 30m: 28 miejsce

Bieg 1750m: 28 miejsce

Basen 200m: 28 miejsce

Siła moc: 27 miejsce

Siła praca: 26 miejsce

Rzut piłką: 26 miejsce

Fryderyk Fulko - kajakarze

Klasyfikacja końcowa: 16 miejsce

Woda łącznie: 41 miejsce

Woda 2000m: 33 miejsce

Woda 1000m: 54 miejsce

Bieg 30m: 22 miejsce

Bieg 1750m: 16 miejsce

Basen 200m: 13 miejsce

Siła moc: 46 miejsce

Siła praca: 23 miejsce

Rzut piłką: 22 miejsce

Maciej Grecki - kajakarze

Klasyfikacja końcowa: 24 miejsce

Woda łącznie: 37 miejsce

Woda 2000m: 34 miejsce

Woda 1000m: 41 miejsce

Bieg 30m: 28 miejsce

Bieg 1750m: 15 miejsce

Basen 200m: 40 miejsce

Siła moc: 37 miejsce

Siła praca: 50 miejsce

Rzut piłką: 17 miejsce

Kacper Holecki - kajakarze

Klasyfikacja końcowa: 73 miejsce

Woda łącznie: 63 miejsce

Woda 2000m: 66 miejsce

Woda 1000m: 57 miejsce

Bieg 30m: - miejsce

Bieg 1750m: - miejsce

Basen 200m: - miejsce

Siła moc: 28 miejsce

Siła praca: 61 miejsce

Rzut piłką: 29 miejsce

Patryk Koniarczyk - kajakarze

Klasyfikacja końcowa: 40 miejsce

Woda łącznie: 48 miejsce

Woda 2000m: 37 miejsce

Woda 1000m: 61 miejsce

Bieg 30m: 43 miejsce

Bieg 1750m: 43 miejsce

Basen 200m: 30 miejsce

Siła moc: 52 miejsce

Siła praca: 51 miejsce

Rzut piłką: 16 miejsce

Jakub Pecyna - kajakarze (młodzik)

Klasyfikacja końcowa: 61 miejsce

Woda łącznie: 54 miejsce

Woda 2000m: 53 miejsce

Woda 1000m: 56 miejsce

Bieg 30m: 55 miejsce

Bieg 1750m: 52 miejsce

Basen 200m: 59 miejsce

Siła moc: 58 miejsce

Siła praca: 70 miejsce

Rzut piłką: 62 miejsce

Łukasz Potoczny - kajakarze

Klasyfikacja końcowa: 15 miejsce

Woda łącznie: 4 miejsce

Woda 2000m: 5 miejsce

Woda 1000m: 6 miejsce

Bieg 30m: 61 miejsce

Bieg 1750m: 14 miejsce

Basen 200m: 14 miejsce

Siła moc: 34 miejsce

Siła praca: 7 miejsce

Rzut piłką: 37 miejsce

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w Konsultacji w Eisenhuttenstadt (Niemcy) 8.11.2014r.:

Kajakarki:

Rocznik 2001:

2 miejsce - Luiza Durka - 371,2 pkt.

3 miejsce - Klaudia Durka - 366,9 pkt.

5 miejsce - Agnieszka Kamińska - 240,7 pkt.

Rocznik 2002:

2 miejsce - Alicja Grabowska - 293,5

3 miejsce - Julia Szafrańska - 263,8 pkt.

Rocznik 2003:

2 miejsce - Klaudia Stankiewicz - 242,7 pkt.

3 miejsce - Donata Gierłowska - 232 pkt.

Rocznik 2004:

3 miejsce - Olga Gałęzka - 162 pkt.

4 miejsce - Roksana Rojek - 160,8 pkt.

6 miejsce - Roksana Wiśniewska - 71,6 pkt.

Rocznik 2005: 

6 miejsce - Natalia Tiuchtiej - 55,3 pkt.

Kajakarze

Rocznik 2001:

1 miejsce - Jakub Pecyna - 494,5 pkt.

2 miejsce - Jakub Drozdowicz - 409,6 pkt.

5 miejsce - Tomasz Szypiórkowski - 335 pkt.

8 miejsce - Oskar Paszkowski - 203,8 pkt.

Rocznik 2002:

6 miejsce - Michał Filipczuk - 274,8 pkt.

10 miejsce - Pieczuro Krzysztof - 168,4 pkt.

11 miejsce - Ferensztajn Paweł - 163,6 pkt.

12 miejsce - Kacprzak Jakub - 110,1 pkt.

13 miejsce - Karczmarz Jakub - 107,4 pkt.

14 miejsce - Michał Woźniak - 60,9 pkt.

Rocznik 2004:

4 miejsce - Tomasz Burko - 201,2 pkt.

7 miejsce - Piotr Bieńko - 128,9 pkt.

8 miejsce - Mateusz Witkowski - 108 pkt.

9 miejsce - Norbert Wiśniewski - 62,3 pkt.

Rocznik 2005: 

3 miejsce - Wojciech Ratajczak - 148,7 pkt.

4 miejsce - Emilian Siewruk - 138,3 pkt.

5 miejsce - Kacper Salomon - 106,5 pkt.

6 miejsce - Błażej Strączek - 76,2 pkt.

Rocznik 2006:

4 miejsce - Filip Lorek - 51,2 pkt.

6 miejsce - Klaudiusz Paszkowski - 34,9 pkt.

Kanadyjkarze:

Rocznik 2001:

1 miejsce - Dawid Inglot - 392,8 pkt.

2 miejsce - Patryk Szulczewski - 256,8 pkt.

3 miejsce - Jakub Kostrubiec - 251,4 pkt.

5 miejsce - Olaf Kozubal - 160,3 pkt.

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl