Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w IX Baltic Sea Youth Games w Brandenburgu (Niemcy) 3-5.07.2015:

Srebrny medal:

Laura Żuk - K-1 500m 

Brązowy medal:

Kamila Kamińska i Laura Żuk - K-2 500m

4 miejsce:

Kamila Kamińska i Laura Żuk - K-2 200m

5 miejsce:

Fryderyk Fulko - K-1 1000m

Laura Żuk - K-1 200m

6 miejsce:

Filip Kendelewicz - C-1 1000m

Fryderyk Fulko - Kacper Holecki - K-2 1000m

7 miejsce:

Kacper Holecki - K-1 1000m

Kamila Kamińska - K-1 500m

Kamila Kamińska - K-1 200m

Filip Kendelewicz - C-1 200m

Laura Żuk - K-2 200 MIXT (z chłopakiem)

8 miejsce:

Kamila Kamińska - K-2 200 MIXT (z chłopakiem)

10 miejsce

Fryderyk Fulko - K-1 200m

12 miejsce

Kacper Holecki - K-1 200m

Fryderyk Fulko i Kacper Holecki - K-2 200m



Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w Konsultacji w Eisenhuttenstadt (Niemcy) 11.04.2015r.:

Kajakarki:

Rocznik 1999/2000:

1 miejsce - Natalia Szymaniak -  405,7 pkt.

2 miejsce - Kamila Kamińska - 397,0 pkt.

3 miejsce - Laura Żuk - 392,0 pkt.

Rocznik 2001:

2 miejsce - Luiza Durka - 333,2 pkt.

3 miejsce - Klaudia Durka - 301,5 pkt.

6 miejsce - Agnieszka Kamińska - 247,6 pkt.

Rocznik 2002:

1 miejsce - Julia Szafrańska - 300,2 pkt.

3 miejsce - Alicja Grbowska - 269,2 pkt.

Rocznik 2003:

1 miejsce - Klaudia Stankiewicz - 265,1 pkt.

3 miejsce - Donata Gierłowska - 178,2 pkt.

Rocznik 2004:

1 miejsce - Olga Gałęzka - 207,3 pkt.

2 miejsce - Roksana Rojek - 156,7 pkt.

3 miejsce - Kaja Kotowicz - 148,8 pkt.

Rocznik 2005: 

3 miejsce - Oliwia Ostrowska - 106,0 pkt.

4 miejsce - Natalia Tiuchtiej - 69,0 pkt.

Kanadyjkarki:

Rocznik 1997:

1 miejsce - Julia Konstantynów - 284,9 pkt.

Kajakarze

Rocznik 1997/1998:

1 miejsce - Błażej Turski - 557,6 pkt.

Rocznik 1999:

1 miejsce - Fryderyk Fulko - 521,2 pkt.

2 miejsce - Łukasz Potoczny - 520,7 pkt.

Rocznik 2000:

1 miejsce - Patryk Koniarczyk - 499,6 pkt.

2 miejsce - Kacper Holecki - 388,3 pkt.

Rocznik 2001:

1 miejsce - Jakub Pecyna - 463,6 pkt.

2 miejsce - Kamil Szyszko - 392,5 pkt.

3 miejsce - Jakub Drozdowicz - 362,4 pkt.

4 miejsce - Tomasz Szypiórkowski - 354,1 pkt.

5 miejsce - Adrian Waszczuk - 315,4 pkt.

6 miejsce - Oskar Paszkowski - 203,0 pkt.

Rocznik 2002:

2 miejsce - Piotr Skibiński - 241,9 pkt.

3 miejsce - Michał Filipczuk - 239,1 pkt.

6 miejsce - Paweł Ferensztajn - 198,7 pkt.

7 miejsce - Jakub Karczmarz - 64,0 pkt.

8 miejsce - Michał Woźniak -  44,2 pkt.

Rocznik 2003:

3 miejsce - Sebastian Żuk - 236,3 pkt.

Rocznik 2004:

5 miejsce - Tomasz Burko - 155,4 pkt.

6 miejsce - Aleks Szkuta - 136,7 pkt.

7 miejsce - Piotr Bieńko - 128,7 pkt.

Rocznik 2005: 

2 miejsce - Wojciech Ratajczak - 167,7 pkt.

4 miejsce - Emilian Siewruk - 154,6 pkt.

5 miejsce - Błażej Strączek - 107,2 pkt.

6 miejsce - Kacper Salomon - 90,6 pkt.

7 miejsce - Bartek Dowhan - 67,0 pkt.

Rocznik 2006:

4 miejsce - Filip Lorek - 54,9 pkt.

Kanadyjkarze:

Rocznik 2000:

1 miejsce - Filip Kendelewicz - 424,5 pkt.

Rocznik 2001:

1 miejsce - Dawid Inglot - 342,2 pkt.

2 miejsce - Olaf Kozubal - 230,7 pkt.

2 miejsce - Patryk Szulczewski - 218,0 pkt.

4 miejsce - Jakub Kostrubiec - 191,1 pkt.

5 miejsce - Artur Janiszewski - 173,5 pkt.



Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wlkp. z Długodystansowych Mistrzostw Polski   

w Ostródzie 14-16.08.2015r.:

Złote medale:

Arkadiusz Krajewski – K-1 10 000m Seniorów

Laura Żuk – K-1 10 000m Juniorek Młodszych

Andrzej Gryczko, Arkadiusz Krajewski – K-2 10 000m Seniorów

Srebrne medale:

Julia Konstantynów – C-1 5000m Juniorek

Kamila Kamińska, Natalia Szymaniak – K-2 10 000m Juniorek Młodszych

Brązowe medale:

Sławomir Siwiec – K-1 10 000m Seniorów

Filip Kendelewicz – C-1 10 000m Juniorów Młodszych

Patryk Szulczewski, Dawid Inglot – C-2 5000m Młodzików

4 miejsca

Dariusz Bukowski, Sławomir Siwiec – K-2 10 000m Seniorów

Klaudia Durka, Luiza Durka – K-2 5000m Młodziczek

5 miejsca

Fryderyk Fulko, Łukasz Potoczny – K-2 10 000m Juniorów Młodszych

Kamil Szyszko, Jakub Pecyna – K-2 5000m Młodzików

9 miejsce

Kacper Holecki, Patryk Koniarczyk – K-2 10 000m Juniorów Młodszych



Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 

 

w Bydgoszczy 6-9.08.2015r.:

Srebrne medale:

Laura Żuk – K-1 3000m

Fryderyk Fulko, Łukasz Potoczny – K-2 5000m

Brązowe medale:

Kamila Kamińska, Natalia Szymaniak – K-2 500m

Kamila Kamińska, Natalia Szymaniak – K-2 3000m

4 miejsce

Fryderyk Fulko, Łukasz Potoczny, Patryk Koniarczyk, Kacper Holecki – K-4 1000m

7 miejsca

Filip Kendelewicz – C-1 1000m

Filip Kendelewicz – C-1 5000m

8 miejsce

Kacper Holecki, Patryk Koniarczyk – K-2 5000m

10 miejsce

Laura Żuk – K-1 500m


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Polski Juniorów 

w Bydgoszczy 6-9.08.2015r.:

Brązowy medal:

Błażej Turski – K-1 5000m

4 miejsce

Julia Konstantynów – C-1 200m

7 miejsce

 Błażej Turski – K-1 1000m

9 miejsce

Błażej Turski – K-1 500m


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Polski Młodzików 

w Poznaniu 31.07-2.08.2015r.:

Złote medale:

Klaudia Durka – Luiza Durka – K-2 2000m Młodziczek rocznik 2001

Klaudia Durka – Alicja Grabowska – Julia Szfrańska – Luiza Durka – K-4 2000m Młodziczek rocznik 2001/2002

Srebrny medal:

Kamil Szyszko – Jakub Pecyna – K-2 2000m Młodzików rocznik 2001

Kamil Szyszko – Adrian Waszczuk – Tomasz Szypiórkowski – Jakub Drozdowicz – K-4 2000m Młodzików rocznik 2001/2002

Patryk Szulczewski – Olaf Kozubal – Michał Filipczuk – Dawid Inglot – C-4 2000m Młodzików rocznik 2001/2002

Brązowe medale:

Alicja Grabowska – Julia Szfrańska – K-2 2000m Młodziczek rocznik 2002

4 miejsce

Patryk Szulczewski – Dawid Inglot – C-2 2000m Młodzików rocznik 2001

7 miejsce

 Jakub Pecyna – K-1 2000m Młodzików rocznik 2001

8 miejsce

Jakub Kostrubiec – Olaf Kozubal – C-2 2000m Młodzików rocznik 2001

11 miejsce

Adrian Waszczuk – Tomasz Szypiórkowski – K-2 2000m Młodzików rocznik 2001

23 miejsce

Jakub Drozdowicz – K-1 2000m Młodzików rocznik 2001

15 miejsce

Michał Filipczuk – C-1 2000m Młodzików rocznik 2002

31 miejsce

Skibiński Piotr – K-1 2000m Młodzików rocznik 2002


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Młodzieżowych Mistrzostw Polski 

w Poznaniu 31.07-2.08.2015r.:

Srebrny medal:

Sławomir Siwiec, Błażej Turski - K-2 1000m

12 miejsce (3 miejsce Finał B):

Sławomir Siwiec - K-1 1000m

13 miejsce (4 miejsce Finał B):

Sławomir Siwiec - K-1 200m


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Polski w Martonie Kajakowym 

w Olsztnie 10-12.07.2015r.:

Złote medale:

Arkadiusz Krajewski - K-1 25,6 km Seniorów

Arkadiusz Krajewski, Sławomir Siwiec - K-2 25,6 km Seniorów

Kamila Kamińska, Laura Żuk - K-2 16 km Juniorek Młodszych

Jakub Pecyna - K-1 9,6 km Młodzików

Dariusz Bukowski - K-1 12,8 km Weteranów

Srebrny medal:

Julia Konstantynów - C-1 16 km Juniorek

Brązowy medal:

Filip Kendelewicz - C-1 16 km Juniorów Młodszych

5 miejsce:

Błażej Turski - K-1 19,2 km Juniorów

8 miejsce:

Fryderyk Fulko, Łukasz Potoczny - K-2 16 km Juniorów Młodszych

Dawid Inglot - C-1 9,6 km Młodzików

10 miejsce:

Patryk Szulczewski - C-1 9,6 km Młodzików


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Województwa Lubuskiego, Gorzów Wlkp. 26.09.2015r.:

K-1 Juniorów

II miejsce – Łukasz Potoczny

III miejsce – Fryderyk Fulko

K-1 Juniorek

I miejsce – Natalia Szymaniak

K-1 Juniorów Młodszych

II miejsce – Kacper Holecki

IV miejsce – Jakub Pecyna

V miejsce – Patryk Koniarczyk

VI miejsce – Kamil Szyszko

XII miejsce – Tomasz Szypiórkowski

XV miejsce – Adrian Waszczuk

XX miejsce – Jakub Drozdowicz

XXI miejsce – Oskar Paszkowski

K-1 Juniorek Młodszych

I miejsce – Kamila Kamińska

III miejsce – Klaudia Durka

IV miejsce – Luiza Durka

XI miejsce – Agnieszka Kamińska

K-2 Juniorów Młodszych

II miejsce – Kamil Szyszko, Jakub Pecyna

V miejsce – Kacper Holecki, Patryk Koniarczyk

VII miejsce – Adrian Waszczuk, Tomasz Szypiórkowski

X miejsce – Jakub Drozdowicz, Oskar Paszkowski

K-2 Juniorek Młodszych

II miejsce – Klaudia Durka, Luiza Durka

III miejsce – Kamila Kamińska, Agnieszka Kamińska

C-1 Juniorów Młodszych

I miejsce – Filip Kendelewicz

II miejsce – Olaf Kozubal

IV miejsce – Dawid Inglot

V miejsce – Patryk Szulczewski

VI miejsce – Jakub Kostrubiec

K-1 Młodzików

V miejsce – Piotr Skibiński

VII miejsce – Paweł Ferensztajn

K-1 Młodziczek

I miejsce – Alicja Grabowska

IV miejsce – Julia Szfrańska

V miejsce – Klaudia Stankiewicz

IX miejsce – Donata Gierłowska

C-1 Młodzików

I miejsce – Michał Filipczuk

K-2 Młodzików

V miejsce – Krzysztof Pieczuro, Paweł Ferensztajn

K-2 Młodziczek

II miejsce – Alicja Grabowska, Klaudia Stankiewicz

C-2 OPEN

I miejsce – Dawid Inglot, Filip Kendelewicz

II miejsce – Olaf Kozubal, Patryk Szulczewski

III miejsce – Michał Filipczuk z kolegą z Nowej Soli

K-1 Chłopców

II miejsce – Tomasz Burko

V miejsce – Wojciech Ratajczak

VII miejsce – Piotr Bieńko

IX miejsce – Mateusz Witkowski

X miejsce – Aleks Szkuta

XIII miejsce – Klaudiusz Paszkowski

K-1 Dziewcząt

II miejsce – Olga Gałęzka

III miejsce – Kaja Kotowicz

IV miejsce – Roksana Rojek

V miejsce – Natalia Tiuchtiej

VI miejsce – Roksana Salomon

K-2 Chłopców

II miejsce – Mateusz Witkowski, Tomasz Burko

III miejsce – Wojciech Ratajczak, Aleks Szkuta

IV miejsce – Piotr Bieńko, Adam Łaputa

K-2 Dziewcząt

I miejsce – Olga Gałęzka, Kaja Kotowicz

V miejsce – Roksana Rojek, Natalia Tiuchtiej


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Regat Eliminacyjnych Juniorów, Bydgoszcz  12-14.06.2015r.:

Juniorzy:

Julia Konstantynów: 

C-1 200m - wywrotka w Finale A

C-1 500m - I miejsce w Finale A

C-1 1000m - I miejsce w Finale A

Błażej Turski

K-1 200m - II miejsce w Finale F

K-1 500m - VI miejsce w Finale C

K-1 1000m - II miejsce w Finale C

Juniorki młodsze:

K-1 500m

Laura Żuk - III miejsce w Finale A

Natalia Szymaniak - VIII miejsce w Finale A

Kamila Kamińska - IX miejsce w Finale B

Juniorzy młodsi:

K-1 1000m

Fryderyk Fulko - II miejsce w Finale B

Łukasz Potoczny - V miejsce w Finale C

Kacper Holecki - II miejsce w Finale E

Patryk Koniarczyk - IX miejsce w Finale E

C-1 1000m

Filip Kendelewicz - IX miejsce w Finale B


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Regat im. Piotra Głażewskiego, Gorzów Wlkp. 31.05.2015r.:

Medale złote:

Błażej Turski – K-1 juniorów

Laura Żuk – K-1 juniorek młodszych

Jakub Pecyna – K-1 młodzików 01

Sebastian Żuk – K-1 chłopców 03-04

Błażej Turski – Kacper Gawłowski – K-2 juniorów (osada mieszana)

Kamila Kamińska – Natalia Szymaniak – K-2 juniorek młodszych

Jakub Pecyna – Kamil Szyszko – K-2 młodzików

Dawid Inglot – Patryk Szulczewski – C-2 młodzików

Medale srebrne:

Arkadiusz Krajewski – K-1 seniorów

Natalia Szymaniak – K-1 juniorek młodszych

Kamil Szyszko – K-1 młodzików 01

Klaudia Stankiewicz – K-1 dziewcząt

Tomasz Burko – K-1 chłopców 03-04

Łukasz Potoczny – Kacper Holecki – K-2 juniorów młodszych

Klaudia Durka – Luiza Durka – K-2 młodziczek

Donata Gierłowska – Klaudia Stankiewicz – K-2 dziewcząt

Medale brązowe:

Łukasz Potoczny – K-1 juniorów młodszych

Kamila Kamińska – K-1 juniorek młodszych

Luiza Durka  - K-1 młodziczek 01

Tomasz Szypiórkowski – K-1 młodzików 01

Dawid Inglot – C-1 młodzików

Alicja Grabowska – K-1 młodziczek 02

Donata Gierłowska – K-1 dziewcząt

Wojciech Ratajczak – K-1 chłopców 05-06

Fryderyk Fulko – Patryk Koniarczyk – K-2 juniorów młodszych

Adrian Waszczuk – Jakub Drozdowicz – K-2 młodzików

Olga Gałęzka – Kaja Kotowicz – K-2 dziewcząt

4 miejsca:

Dariusz Bukowski – K-1 seniorów

Fryderyk Fulko – K-1 juniorów młodszych

Filip Kendelewicz – C-1 juniorów młodszych

Klaudia Durka – K-1 młodziczek 01

Julia Szfrańska – K-1 młodziczek 02

Emilian Siewruk – K-1 chłopców 05-06

Olaf Kozubal – Artur Janiszewski – C-2 młodzików

Sebastian Żuk – Tomasz Burko – K-2 chłopców

5 miejsce:

Kacper Holecki – K-1 juniorów młodszych

Piotr Skibiński – K-1 młodzików 02

Olga Gałęzka – K-1 dziewcząt

Kacper Salomon – K-1 chłopców 05-06

Julia Szfrańska – Alicja Grabowska – K-2 młodziczek

Emilian Siewruk – Piotr Bieńko – K-2 chłopców

6 miejsce:

Patryk Koniarczyk – K-1 juniorów młodszych

Adrian Waszczuk – K-1 młodzików 01

Pieczuro Krzysztof – K-1 młodzików 02

Kaja Kotowicz – K-1 dziewcząt

Błażej Strączek – K-1 chłopców 05 -06

Piotr Skibiński – Tomasz Szypiórkowski – K-2 młodzików

7 miejsca:

Jakub Drozdowicz – K-1 młodzików 01

Patryk Szulczewski – C-1 młodzików

Bartosz Dowhan – K-1 chłopców 05-06

Aleks Szkuta – Mateusz Witkowski – K-2 chłopców

8 miejsce

Olaf Kozubal – C-1 młodzików

Oskar Paszkowski – Paweł Ferensztajn – K-2 młodzików

Wojciech Ratajczak – Błażej Strączek – K-2 chłopców

9 miejsca:

Artur Janiszewski – C-1 młodzików

Roksana Rojek – K-1 dziewcząt

Piotr Bieńko – K-1 chłopców 03-04

10 miejsce

Mateusz Witkowski – K-1 chłopców 03-04

Klaudiusz Paszkowski – K-1 chłopców 05-06

11 miejsce

Oskar Paszkowski – K-1 młodzików 01

Natalia Tiuchtiej – K-1 dziewcząt

13 miejsce

Aleks Szkuta – K-1 chłopców 03-04


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z XXXIV Memoriału Kazimierza Góreckiego 

i XV Memoriału Mariana Matłoki, Wałcz 30.05.2015r.:

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski

z Memoriału Kazimierza Góreckiego:

Medale złote:

Błażej Turski – K-1 1000m juniorów

Laura Żuk – K-1 500m juniorek młodszych

Natalia Szymaniak – Laura Żuk – K-2 500m juniorek młodszych

Medale srebrne:

Laura Żuk – K-1 200m juniorek młodszych

Kamila Kamińska – Natalia Szymaniak – K-2 200m juniorek młodszych


Medale brązowe:

Błażej Turski – K-1 200m juniorów

Łukasz Potoczny – Kacper Holecki – K-2 1000m juniorów młodszych


4 miejsca:

Łukasz Potoczny – Błażej Turski – K-2 1000m juniorów

Kamila Kamińska – K-1 200m juniorek młodszych

Kamila Kamińska – K-1 500m juniorek młodszych

Łukasz Potoczny – K-1 1000m juniorów młodszych

Fryderyk Fulko – Patryk Koniarczyk – K-2 1000m juniorów młodszych


5 miejsce:

Natalia Szymaniak – K-1 500m juniorek młodszych


6 miejsce:

Fryderyk Fulko – K-1 200m juniorów młodszych

Fryderyk Fulko – K-1 1000m juniorów młodszych


7 miejsca:

Filip Kendelewicz – C-1 1000m juniorów młodszych

Kacper Holecki – K-1 1000m juniorów młodszych


9 miejsca:

Filip Kendelewicz – C-1 200m juniorów młodszych

Kacper Holecki – K-1 200m juniorów młodszych

Patryk Koniarczyk – K-1 1000m juniorów młodszych

 

Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski

z Memoriału Mariana Matłoki:

Medale złote:

Jakub Pecyna – K-1 1000m młodzików 2001

Klaudia Durka – Luiza Durka – K-2 500m młodziczek 2001

Kamil Szyszko – Jakub Pecyna – K-2 1000m młodzików 2001

Medale srebrne:

Klaudia Durka – K-1 500m młodziczek 2001

Kamil Szyszko – K-1 1000m młodzików 2001

Donata Gierłowska – Klaudia Stankiewicz – K-2 1000m dziewcząt

Medale brązowe:

Luiza Durka – K-1 500m młodziczek 2001

Dawid Inglot – Patryk Szulczewski – C-2 1000m młodzików

4 miejsca:

Alicja Grabowska – K-1 500m młodziczek 2002

Klaudia Stankiewicz – K-1 1000m dziewcząt

Sebastian Żuk – K-1 1000m chłopców

Adrian Waszczuk – Jakub Drozdowicz – K-2 1000m młodzików 2001

Kaja Kotowicz – Olga Gałęzka – K-2 1000m dziewcząt

5 miejsce:

Dawid Inglot – C-1 1000m młodzików 2001

Julia Szfrańska – K-1 500m młodziczek 2002

6 miejsce:

Julia Szfrańska – Alicja Grabowska – K-2 500m młodziczek 2002

Artur Janiszewski – Olaf Kozubal – C-2 1000m młodzików

7 miejsca:

Piotr Skibiński – Tomasz Szypiórkowski – K-2 1000m młodzików 2001

Roksana Rojek – Natalia Tiuchtiej – K-2 1000m dziewcząt

Sebastian Żuk – Tomasz Burko – K-2 1000m czhłopców

8 miejsce:

Agnieszka Kamińska – K-1 500m młodziczek 2001

Patryk Szulczewski – C-1 1000m młodzików 2001

Donata Gierłowska – K-1 1000m dziewcząt

Piotr Bieńko – Emilian Siewruk – K-2 1000m chłopców

9 miejsca:

Olaf Kozubal – C-1 1000m młodzików 2001

Jakub Drozdowicz – K-1 1000m młodzików 2001

Tomasz Burko – K-1 1000m chłopców

Kacper Salomon – Bartosz Dowhan – K-2 1000m chłopców

10 miejsce

Adrian Waszczuk – K-1 1000m młodzików 2001

Piotr Skibiński – K-1 1000m młodzików 2002

11 miejsce

Tomasz Szypiórkowski – K-1 1000m młodzików 2001

Olga Gałęzka – K-1 1000m dziewcząt

12 miejsce

Paweł Ferensztajn – K-1 1000m młodzików 2002

15 miejsce

Roksana Rojek – K-1 1000m dziewcząt

16 miejsce

Wojciech Ratajczak – K-1 1000m chłopców

18 miejsce

Oskar Paszkowski – K-1 1000m młodzików 2001

Mateusz Witkowski – K-1 1000m chłopców

22 miejsce

Błażej Strączek – K-1 1000m chłopców

23 miejsce

Bartosz Dowhan – K-1 1000m chłopców

24 miejsce

Kacper Salomon – K-1 1000m chłopców


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z XXV Memoriału Tadeusza Hryckiewicza 9.05.2015r.:

Medale złote:

Laura Żuk – K-1 Juniorek młodszych

Filip Kendelewicz – C-1 Juniorów młodszych

Kamila Kamińska, Laura Żuk – K-2 Juniorek młodszych

Jakub Pecyna – K-1 Młodzików 2001

Klaudia Durka, Luiza Durka – K-2 Młodziczek

Jakub Pecyna, Kamil Szyszko – K-2 Młodzików

Donata Gierłowska, Klaudia Stankiewicz – K-2 Dziewcząt

Medale srebrne:

Arkdiusz Krajewski – K-1 Seniorów

Błażej Turski – K-1 Juniorów

Łukasz Potoczny, Kacper Holecki – K-2 Juniorów młodszych

Klaudia Durka – K-1 Młodziczek 2001

Kamil Szyszko – K-1 Młodzików 2001

Dawid Inglot, Patryk Szulczewski – C-2 Młodzików

Klaudia Stankiewicz – K-1 Dziewcząt

Sebastian Żuk – K-1 Chłopców

Medale brązowe:

Natalia Szymaniak – K-1 Juniorek młodszych

Łukasz Potoczny – K-1 Juniorów młodszych

Fryderyk Fulko, Patryk Koniarczyk – K-2 Juniorów młodszych

Luiza Durka – K-1 Młodziczek 2001

Alicja Grabowska – K-1 Młodziczek 2002

Jakub Drozdowicz, Adrian Waszczuk – K-2 Młodzików

Donata Gierłowska – K-1 Dziewcząt

Olga Gałęzka, Kaja Kotowicz – K-2 Dziewcząt

Sebastian Żuk, Tomasz Burko – K-2 Chłopców

4 miejsca:

Sławomir Siwiec – K-1 Seniorów

Kamila Kamińska – K-1 Juniorek młodszych

Fryderyk Fulko – K-1 Juniorów młodszych

Tomasz Szypiórkowski – K-1 Młodzików 2001

Dawid Inglot – C-1 Młodzików 2001

Julia Szafrańska – K-1 Młodziczek 2002

Piotr Skibiński – K-1 Młodzików 2002

Olaf Kozubal, Artur Janiszewski – C-2 Młodzików

Tomasz Burko – K-1 Chłopców

5 miejsca:

Patryk Szulczewski – C-1 Młodzików 2001

Roksana Rojek, Natalia Tiuchtiej – K-2 Dziewcząt

6 miejsca:

Kacper Holecki – K-1 Juniorów młodszych

Agnieszka Kamińska – K-1 Młodziczek 2001

Adrian Waszczuk – K-1 Młodzików 2001

Olaf Kozubal – C-1 Młodzików 2001

Olga Gałęzka – K-1 Dziewcząt

Roksana Wiśniewska, Roksana Salomon – K-2 Dziewcząt

7 miejsca:

Patryk Koniarczyk – K-1 Juniorów młodszych

Jakub Drozdowicz – K-1 Mlodzików 2001

Artur Janiszewski – C-1 Młodzikow 2001

Kaja Kotowicz – K-1 Dziewcząt

Aleksander Mamet, Piotr Bieńko – K-2 Chłopców

8 miejsca:

Piotr Skibiński, Tomasz Szypiórkowski – K-2 Młodzików

Roksana Rojek – K-1 Dziewcząt

Kacper Salomon, Błażej Strączek – K-2 Chłopców

9 miejsca:

Wojciech Ratajczak, Emilian Siewruk – K-2 Chłopców

10 miejsca:

Norbert Wiśniewski, Bartosz Dowhan – K-2 Chłopców

12 miejsca:

Natalia Tiuchtiej – K-1 Dziewcząt

13 miejsca:

Oskar Paszkowski – K-1 Młodzików 2001

Roksana Wiśniewska – K-1 Dziewcząt

16 miejsca:

Piotr Bieńko – K-1 Chłopców

17 miejsca:

Emilian Siewruk – K-1 Chłopców

18 miejsca:

Mateusz Witkowski – K-1 Chłopców

19 miejsca:

Błażej Strączek – K-1 Chłopców

20 miejsca:

Aleks Szkuta – K-1 Chłopców

21 miejsca:

Aleksander Mamet – K-1 Chłopców

22 miejsca:

Kacper Salomon – K-1 Chłopców

23 miejsca:

Wojciech Ratajczak – K-1 Chłopców


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Regat z okazji Dni Gryfina 3.05.2015r.:

K-1 młodziczek 2001

2 miejsce - Luiza Durka

6 miejsce - Agnieszka Kamińska

K-1 młodziczek 2002

3 miejsce - Julia Szafrańska

6 miejsce - Alicja Grabowska

K-2 młodziczek

5 miejsce - Agnieszka Kamińska - Luiza Durka

6 miejsce - Julia Szafrańska - Alicja Grabowska

K-1 młodzików 2001

1 miejsce - Jakub Pecyna

2 miejsce - Kamil Szyszko

7 miejsce - Jakub Drozdowicz

8 miejsce - Adrian Waszczuk

11 miejsce - Tomasz Szypiórkowski

15 miejsce - Oskar Paszkowski

K-1 młodzików 2002

5 miejsce - Piotr Skibiński

7 miejsce - Michał Woźniak

K-2 młodzików

1 miejsce - Jakub Pecyna - Kamil Szyszko

8 miejsce - Adrian Waszczuk - Tomasz Szypiórkowski

9 miejsce - Piotr Skibiński - Jakub Drozdowicz

10 miejsce - Paweł Ferensztajn - Oskar Paszkowski

C-1 młodzików

3 miejsce - Dawid Inglot

4 miejsce - Olaf Kozubal

6 miejsce - Patryk Szulczewski

K-1 dziewcząt 2003 i mł.

2 miejsce - Donata Gierłowska

3 miejsce - Olga Gałęzka

11 miejsce - Roksana Rojek

12 miejsce - Natalia Tiuchtiej

K-2 dziewcząt 2003 i mł.

4 miejsce - Donata Gierłowska - Kaja Kotowicz

5 miejsce - Roksana Rojek - Natalia Tiuchtiej

K-1 chłopców 2003 i mł.

3 miejsce - Sebastian Żuk

4 miejsce - Tomasz Burko

9 miejsce - Wojciech Ratajczak

11 miejsce - Błażej Strączek

17 miejsce - Kacper Salomon

K-2 chłopców 2003 i mł.

4 miejsce - Sebastian Żuk - Tomasz Burko

6 miejsce - Wojciech Ratajczak - Kacper Salomon

7 miejsce - Błażej Strączek - Emilian Siewruk


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Pucharu Prezydenta Nowej Soli 1.05.2015r.:

K-1 juniorek młodszych

1 miejsce - Natalia Szymaniak

3 miejsce - Kamila Kamińska

K-2 juniorek młodszych

1 miejsce - Kamila Kamińska - Natalia Szymaniak

K-1 juniorów młodszych

3 miejsce - Fryderyk Fulko

8 miejsce - Patryk Koniarczyk

K-2 juniorów młodszych

2 miejsce - Fryderyk Fulko - Patryk Koniarczyk

K-1 młodziczek 2001

4 miejsce - Luiza Durka

9 miejsce - Agnieszka Kamińska

K-1 młodziczek 2002

3 miejsce - Julia Szafrańska

4 miejsce - Alicja Grabowska

K-2 młodziczek 2001

4 miejsce - Agnieszka Kamińska - Luiza Durka

K-2 młodziczek 2002

1 miejsce - Alicja Grabowska - Julia Szfrańska

K-1 młodzików rocznik 2001

3 miejsce - Jakub Pecyna

4 miejsce - Kamil Szyszko

5 miejsce - Jakub Drozdowicz

7 miejsce - Tomasz Szypiórkowski

8 miejsce - Adrian Waszczuk

K-1 młodzików rocznik 2002

4 miejsce - Piotr Skibiński

6 miejsce - Krzysztof Pieczuro

7 miejsce - Paweł Ferensztajn

C-1 młodzików

1 miejsce - Dawid Inglot

4 miejsce - Olaf Kozubal

5 miejsce - Patryk Szulczewski

K-2 młodzików 2001

2 miejsce - Jakub Pecyna - Kamil Szyszko

3 miejsce - Adrian Waszczuk - Jakub Drozdowicz

4 miejsce - Tomasz Szypiórkowski - Oskar Paszkowski

K-2 młodzików 2001

3 miejsce - Piotr Skibiński - Paweł Ferensztajn

4 miejsce - Michał Woźniak - Krzysztof Pieczuro

C-2 młodzików

1 miejsce - Dawid Inglot - Patryk Szulczewski

K-1 dzieci - dziewcząt (2003 i młodsi)

2 miejsce - Klaudia Stankiewicz

7 miejsce - Olga Gałęzka

8 miejsce - Donata Gierłowska

K-2 dzieci - dziewcząt (2003 i młodsi)

1 miejsce - Donata Gierłowska - Klaudia Stankiewicz

5 miejsce - Roksana Rojek - Olga Gałęzka

K-1 dzieci - chłopców (2003 i młodsi)

1 miejsce - Sebastian Żuk

6 miejsce - Tomasz Burko

K-2 dzieci - chłopców (2003 i młodsi)

3 miejsce - Tomasz Burko - Sebastian Żuk 

6 miejsce - Wojciech Ratajczak - Emilian Siewruk 

7 miejsce - Błażej Strączek - Kacper Salomon

B-1 dzieci - dziewcząt (2004 i młodsi)

1 miejsce - Kaja Kotowicz

5 miejsce - Natalia Tiuchtiej

7 miejsce - Roksana Wiśniewska

B-1 dzieci - chłopców (2004 i młodsi)

5 miejsce - Aleks Szkuta

6 miejsce - Bartosz Dowhan

7 miejsce - Norbert Wiśniewski

9 miejsce - Klaudiusz Paszkowski

10 miejsce - Oskar Salomon


Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w Konsultacji w Wałczu 25-26.04.2015r.:

Sprawdziany na wodzie:

Kategoria seniorów:

Arkadiusz Krajewski

1000m - 7 miejsce w finale B

Kategoria juniorów:

Julia Konstantynów (C-1)

Punktacja końcowa: 3 miejsce

Ogólna pkt. za wodę - 1 miejsce

500m - 2 miejsce w finale A

1000m - 1 miejsce w finale A

Bieg 1500m - 4 miejsce

Basen 200m - 2 miejsce

Siłownia moc - 2 miejsce

Siłownia praca - 2 miejsce

Bieg 30m - 4 miejsce

Rzut piłką- 2  miejsce


Błażej Turski (K-1)

Punktacja końcowa: 9

Ogólna pkt. za wodę - 9 miejsce

1000m - 7 miejsce w finale A

Bieg 1500m - 14 miejsce

Basen 200m - 6 miejsce

Siłownia moc - 13 miejsce

Siłownia praca - 9 miejsce

Bieg 30m - 54 miejsce

Rzut piłką- 17  miejsce


Kategoria juniorów młodszych:

Kamila Kamińska (K-1)

Punktacja końcowa: 24

Ogólna pkt. za wodę - 35 miejsce

Bieg 1500m - 18 miejsce

Basen 200m - 21 miejsce

Siłownia moc - 32 miejsce

Siłownia praca - 8 miejsce

Bieg 30m - 33 miejsce

Rzut piłką- 45  miejsce


Natalia Szymaniak (K-1)

Punktacja końcowa: 10

Ogólna pkt. za wodę - 8 miejsce

1000m - 9 miejsce w finale C (z juniorkami)

Bieg 1500m - 7 miejsce

Basen 200m - 18 miejsce

Siłownia moc - 25 miejsce

Siłownia praca - 1 miejsce

Bieg 30m - 18 miejsce

Rzut piłką - 49 miejsce


Laura Żuk (K-1)

Punktacja końcowa: 11

Ogólna pkt. za wodę - 6 miejsce

1000m - 8 miejsce w finale A (z juniorkami)

Bieg 1500m - 24 miejsce

Basen 200m - 9 miejsce

Siłownia moc - 30 miejsce

Siłownia praca - 29 miejsce

Bieg 30m - 17 miejsce

Rzut piłką- 24  miejsce


Fryderyk Fulko(K-1)

Punktacja końcowa: 4

Ogólna pkt. za wodę - 8 miejsce

1000m - 8 miejsce w finale C (z juniorami)

Bieg 1500m - 8 miejsce

Basen 200m - 6 miejsce

Siłownia moc - 52 miejsce

Siłownia praca - 3 miejsce

Bieg 30m - 14 miejsce

Rzut piłką- 16  miejsce


Kacper Holecki (K-1)

Punktacja końcowa: 60

Ogólna pkt. za wodę - 50 miejsce

Bieg 1500m - 82 miejsce

Basen 200m - 62 miejsce

Siłownia moc - 16 miejsce

Siłownia praca - 73 miejsce

Bieg 30m - 84 miejsce

Rzut piłką- 7  miejsce


Patryk Koniarczyk (K-1)

Punktacja końcowa: 28

Ogólna pkt. za wodę - 26 miejsce

Bieg 1500m - 21 miejsce

Basen 200m - 26 miejsce

Siłownia moc - 56 miejsce

Siłownia praca - 27 miejsce

Bieg 30m - 63 miejsce

Rzut piłką- 38  miejsce


Łukasz Potoczny(K-1)

Punktacja końcowa: 12

Ogólna pkt. za wodę - 1 miejsce

1000m - 9 miejsce w finale A (z juniorami)

Bieg 1500m - 9 miejsce

Basen 200m - 10 miejsce

Siłownia moc - 65 miejsce

Siłownia praca - 46 miejsce

Bieg 30m - 72 miejsce

Rzut piłką- 26  miejsce


Dawid Inglot (młodzik) (C-1)

Punktacja końcowa: 38

Ogólna pkt. za wodę - 40 miejsce

Bieg 1500m - 28 miejsce

Basen 200m - 24 miejsce

Siłownia moc - 31 miejsce

Siłownia praca - 40 miejsce

Bieg 30m - 35 miejsce

Rzut piłką- 41  miejsce


Filip Kendelewicz (C-1)

Punktacja końcowa: 21

Ogólna pkt. za wodę - 17 miejsce

Bieg 1500m - 24 miejsce

Basen 200m - 7 miejsce

Siłownia moc - 26 miejsce

Siłownia praca - 19 miejsce

Bieg 30m - 30 miejsce

Rzut piłką- 36  miejsce


Patryk Szulczewski (młodzik) (C-1)

Punktacja końcowa: 42

Ogólna pkt. za wodę - 41 miejsce

Bieg 1500m - 39 miejsce

Basen 200m - 35 miejsce

Siłownia moc - 41 miejsce

Siłownia praca - 41 miejsce

Bieg 30m - 41 miejsce

Rzut piłką- 25  miejsce 


NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl