Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w Konsultacji Juniorów w Wałczu 23-24.04.2016r.:


Kategoria wiekowa Junior (1998-1999):

Kajakarki:

Szymaniak Natalia

Klasyfikacja ogólna: 14 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 20 miejsce

Woda 2000m: 16 miejsce

Woda 1000m: 18 miejsce

Finał K-1 500m: Finał C 7 miejsce

Biegi 1500m: 8 miejsce

Siłownia praca: 6 miejsce

Siłownia moc: 24 miejsce

Basen 200m: 14 miejsce

Rzut piłką: 23 miejsce

Bieg 30m: 14 miejsce


Kajakarze:

Fulko Fryderyk

Klasyfikacja ogólna: 27 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 32 miejsce

Woda 2000m: 31 miejsce

Woda 1000m: 41 miejsce

Biegi 1500m: 19 miejsce

Siłownia praca: 21 miejsce

Siłownia moc: 48 miejsce

Basen 200m: 12 miejsce

Rzut piłką: 39 miejsce

Bieg 30m: 42 miejsce

Potoczny Łukasz

Klasyfikacja ogólna: 47 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 36 miejsce

Woda 2000m: 36 miejsce

Woda 1000m: 38 miejsce

Biegi 1500m: 24 miejsce

Siłownia praca: 31 miejsce

Siłownia moc: 61 miejsce

Basen 200m: 11 miejsce

Rzut piłką: 62 miejsce

Bieg 30m: 59 miejsce

Turski Błażej

Klasyfikacja ogólna: 4 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 23 miejsce

Woda 2000m: 19 miejsce

Woda 1000m: 23 miejsce

Finał K-1 1000m: Finał C 4 miejsce

Biegi 1500m: 22 miejsce

Siłownia praca: 12 miejsce

Siłownia moc: 20 miejsce

Basen 200m: 15 miejsce

Rzut piłką: 5 miejsce

Bieg 30m: 32 miejsce


Kategoria wiekowa Junior Młodszy (2000-2001)

Kajakarki:

Durka Klaudia

Klasyfikacja ogólna: 49 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 45 miejsce

Woda 2000m: 46 miejsce

Woda 1000m: 46 miejsce

Biegi 1500m: 43 miejsce

Siłownia praca: 41 miejsce

Siłownia moc: 44 miejsce

Basen 200m: --

Rzut piłką: 47 miejsce

Bieg 30m: 41 miejsce

Durka Luiza

Klasyfikacja ogólna: 45 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 47 miejsce

Woda 2000m: 48 miejsce

Woda 1000m: 48 miejsce

Biegi 1500m: 36 miejsce

Siłownia praca: 31 miejsce

Siłownia moc: 37 miejsce

Basen 200m: 26 miejsce

Rzut piłką: 27 miejsce

Bieg 30m: 42 miejsce

Grabowska Alicja

Klasyfikacja ogólna: 44 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 35 miejsce

Woda 2000m: 39 miejsce

Woda 1000m: 33 miejsce

Biegi 1500m: 27 miejsce

Siłownia praca: 45 miejsce

Siłownia moc: 48 miejsce

Basen 200m: 36 miejsce

Rzut piłką: 18 miejsce

Bieg 30m: 49 miejsce

Kamińska Kamila

Klasyfikacja ogólna: 17 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 15 miejsce

Woda 2000m: 17 miejsce

Woda 1000m: 14 miejsce

Biegi 1500m: 11 miejsce

Siłownia praca: 8 miejsce

Siłownia moc: 28 miejsce

Basen 200m: 22 miejsce

Rzut piłką: 45 miejsce

Bieg 30m: 18 miejsce

Szafrańska Julia

Klasyfikacja ogólna: 48 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 43 miejsce

Woda 2000m: 44 miejsce

Woda 1000m: 43 miejsce

Biegi 1500m: 18 miejsce

Siłownia praca: 38 miejsce

Siłownia moc: 41 miejsce

Basen 200m: --

Rzut piłką: 46 miejsce

Bieg 30m: 44 miejsce

Żuk Laura

Klasyfikacja ogólna: 10 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 3 miejsce

Woda 2000m: 2 miejsce

Woda 1000m: 2 miejsce

Finał K-1 1000m: Finał B 7 miejsce

Finał K-1 500m: Finał C 5 miejsce

Biegi 1500m: 24 miejsce

Siłownia praca: 30 miejsce

Siłownia moc: 9 miejsce

Basen 200m: 6 miejsce

Rzut piłką: 17 miejsce

Bieg 30m: 19 miejsce



Kajakarze:

Drozdowicz Jakub

Klasyfikacja ogólna: 85 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 79 miejsce

Woda 2000m: 64 miejsce

Woda 1000m: 89 miejsce

Biegi 1500m: 72 miejsce

Siłownia praca: 79 miejsce

Siłownia moc: 14 miejsce

Basen 200m: 91 miejsce

Rzut piłką: 94 miejsce

Bieg 30m: 83 miejsce

Pecyna Jakub

Klasyfikacja ogólna: 35 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 48 miejsce

Woda 2000m: 35 miejsce

Woda 1000m: 74 miejsce

Biegi 1500m: 37 miejsce

Siłownia praca: 23 miejsce

Siłownia moc: 13 miejsce

Basen 200m: 66 miejsce

Rzut piłką: 80 miejsce

Bieg 30m: 28 miejsce

Szypiórkowski Tomasz

Klasyfikacja ogólna: 27 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 42 miejsce

Woda 2000m: 40 miejsce

Woda 1000m: 50 miejsce

Biegi 1500m: 33 miejsce

Siłownia praca: 34 miejsce

Siłownia moc: 31 miejsce

Basen 200m: 41 miejsce

Rzut piłką: 28 miejsce

Bieg 30m: 30 miejsce

Szyszko Kamil

Klasyfikacja ogólna: 31 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 37 miejsce

Woda 2000m: 31 miejsce

Woda 1000m: 56 miejsce

Biegi 1500m: 48 miejsce

Siłownia praca: 41 miejsce

Siłownia moc: 62 miejsce

Basen 200m: 27 miejsce

Rzut piłką: 17 miejsce

Bieg 30m: 44 miejsce


Kanadyjkarze:

Filipczuk Michał

Klasyfikacja ogólna: 35 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 37 miejsce

Woda 2000m: 35 miejsce

Woda 1000m: 37 miejsce

Biegi 1500m: 23 miejsce

Siłownia praca: 36 miejsce

Siłownia moc: 34 miejsce

Basen 200m: 34 miejsce

Rzut piłką: 36 miejsce

Bieg 30m: 23 miejsce

Inglot Dawid

Klasyfikacja ogólna: 16 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 20 miejsce

Woda 2000m: 22 miejsce

Woda 1000m: 20 miejsce

Biegi 1500m: 10 miejsce

Siłownia praca: 11 miejsce

Siłownia moc: 16 miejsce

Basen 200m: 14 miejsce

Rzut piłką: 37 miejsce

Bieg 30m: 24 miejsce

Kendelewicz Filip

Klasyfikacja ogólna: 8 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 8 miejsce

Woda 2000m: 8 miejsce

Woda 1000m: 8 miejsce

Finał C-1 1000m: Finał C 8 miejsce

Biegi 1500m: 11 miejsce

Siłownia praca: 5 miejsce

Siłownia moc: 11 miejsce

Basen 200m: 12 miejsce

Rzut piłką: 34 miejsce

Bieg 30m: 11 miejsce

Kozubal Olaf

Klasyfikacja ogólna: 37 miejsce

Klasyfikacja łączna woda: 27 miejsce

Woda 2000m: 30 miejsce

Woda 1000m: 23 miejsce

Biegi 1500m: 34 miejsce

Siłownia praca: 28 miejsce

Siłownia moc: 21 miejsc

Basen 200m: 18 miejsce

Rzut piłką: 39 miejsce

Bieg 30m: 39 miejsce


Pełne wyniki konsultacji:




NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl