Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wlkp. w Memoriale K. Góreckiego i M. Matłoki w Włczu 28.05.2016r.:

Juniorki

Szymaniak Natalia

3 miejsce - K-1 200m

4 miejsce - K-1 500m

Juniorzy

Fulko Fryderyk

7 miejsce - K-1 200m

4 miejsce - K-1 1000m

4 miejsce - K-2 1000m

Potoczny Łukasz

8 miejsce - K-1 200m

7 miejsce - K-1 1000m

Turski Błażej

2 miejsce - K-1 1000m

5 miejsce - K-1 200m

4 miejsce - K-2 1000m

Juniorki Młodsze

Durka Klaudia

6 miejsce - K-1 200m

6 miejsce - K-1 500m

1 miejsce - K-2 200m

Durka Luiza

8 miejsce - K-1 200m

8 miejsce - K-1 500m

Kamińska Kamila

3 miejsce - K-1 200m

3 miejsce - K-1 500m

1 miejsce - K-2 200m

Żuk Laura

2 miejsce - K-1 200m

1 miejsce - K-1 500m

Juniorzy Młodsi

Drozdowicz Jakub

9 miejsce - K-1 1000m

14 miejsce - K-1 200m

4 miejsce - K-2 200m

Inglot Dawid

2 miejsce - C-1 1000m

4 miejsce - C-1 200m

1 miejsce - C-2 1000m

Kendelewicz Filip

4 miejsce - C-1 1000m

3 miejsce - C-1 200m

1 miejsce - C-2 1000m

Kozubal Olaf

3 miejsce - C-1 1000m

5 miejsce - C-1 200m

Pecyna Jakub

4 miejsce - K-1 1000m

9 miejsce - K-1 200m

2 miejsce - K-2 1000m

Szypiórkowski Tomasz

11 miejsce - K-1 1000m

15 miejsce - K-1 200m

4 miejsce - K-2 200m

Szyszko Kamil

3 miejsce - K-1 1000m

2 miejsce - K-2 1000m

Młodziczki 2002

Grabowska Alicja

4 miejsce - K-1 500m

1 miejsce - K-2 500m

Siewruk Iga

14 miejsce - K-1 500m

Szafrańska Julia

7 miejsce - K-1 500m

1 miejsce - K-2 500m

Młodzicy 2002

Ferensztajn Paweł

13 miejsce - K-1 1000m

5 miejsce - K-2 1000m

Filipczuk Michał

4 miejsce - C-1 1000m

3 miejsce - C-2 1000m

Pieczuro Krzysztof

11 miejsce - K-1 1000m

5 miejsce - K-2 1000m

Skibiński Piotr

5 miejsce - C-1 1000m

3 miejsce - C-2 1000m

Młodziczki 2003

Gierłowska Donata

4 miejsce - K-1 500m

1 miejsce - K-2 500m

Stankiewicz Klaudia

3 miejsce - K-1 500m

1 miejsce - K-2 500m

Młodzicy 2003

Kozieł Jakub

9 miejsce - K-1 1000m

5 miejsce - K-2 1000m

Żuk Sebastian

3 miejsce - K-1 1000m

5 miejsce - K-2 1000m

Dziewczynki

Bracik Magdalena

6 miejsce - K-2 1000m

Gałęzka Olga

3 miejsce - K-1 1000m

1 miejsce - K-2 1000m

Rojek Roksana

11 miejsce - K-1 1000m

1 miejsce - K-2 1000m

Rynkiewicz Zuzanna

9 miejsce - K-1 1000m

6 miejsce - K-2 1000m

Chłopcy

Bieńko Piotr

15 miejsce - K-1 1000m

13 miejsce - K-2 1000m

Burko Tomasz

9 miejsce - K-1 1000m

3 miejsce - K-2 1000m

Hajduk Karol

31 miejsce - K-1 1000m

10 miejsce - K-2 1000m

Łaputa Adam

7 miejsce - K-2 1000m

Łazorczyk Mateusz

25 miejsce - K-1 1000m

Mulczyński Ignacy

16 miejsce - K-1 1000m

7 miejsce - K-2 1000m

Pawłowski Konrad

10 miejsce - K-1 1000m

13 miejsce - K-2 1000m

Potocki Maciej

29 miejsce - K-1 1000m

10 miejsce - K-2 1000m

Ratajczak Wojciech

12 miejsce - K-1 1000m

3 miejsce - K-2 1000m

Szkuta Aleks

23 miejsce - K-1 1000m

6 miejsce - K-2 1000m

Witkowski Mateusz

6 miejsce - K-1 1000m

6 miejsce - K-2 1000m


NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl