Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka

w Gorzowie Wlkp. 24.09.2016r.

JUNIORZY

K-1 2000m Juniorek

Żuk Laura - 1 miejsce

Kamińska Kamila - 2 miejsce

K-1 2000m Juniorów

Potoczny Łukasz - 1 miejsce

Fulko Fryderyk - 2 miejsce

C-1 2000m Juniorek

Kamińska Agnieszka - 2 miejsce

JUNIORZY MŁODSI

K-1 2000m Juniorek Młodszych

Grabowska Alicja - 1 miejsce

Krajnik Zuzanna - 10 miejsce

K-1 2000m Juniorów Młodszych

Pecyna Jakub - 1 miejsce

Szyszko Kamil - 4 miejsce

Drozdowicz Jakub - 6 miejsce

Szypiórkowski Tomasz - 8 miejsce

Pieczuro Krzysztof - 17 miejsce

C-1 2000m Juniorów Młodszych

Inglot Dawid - 2 miejsce

Kozubal Olaf - 3 miejsce

Filipczuk Michał - 5 miejsce

Skibiński Piotr - 6 miejsce

K-2 2000m Juniorek Młodszych

Siewruk Iga - Krajnik Zuzanna - 5 miejsce

K-2 2000m Juniorów Młodszych

Szyszko Kamil - Pecyna Jakub - 1 miejsce

Drozdowicz Jakub - Szypiórkowski Tomasz - 2 miejsce

C-2 2000m Juniorów Młodszych

Filipczuk Michał - Skibiński Piotr - 2 miejsce

Kozubal Olaf - 3 miejsce

MŁODZICY

K-1 2000m Młodziczek

Stankiewicz Klaudia - 1 miejsce

Gierłowska Donata - 4 miejsce

Gałęzka Olga - 5 miejsce

Mazur Gabriela - 11 miejsce

Bracik Magdalena - 13 miejsce

K-1 2000m Młodzików

Żuk Sebastian - 3 miejsce

Burko Tomasz - 4 miejsce

Witkowski Mateusz - 10 miejsce

Pawłowski Konrad - 16 miejsce

Łaputa Adam - 17 miejsce

Szkuta Aleks - 19 miejsce

Łazorczyk Mateusz - 20 miejsce

Mariański Patryk - 21 miejsce

K-2 2000m Młodziczek

Stankiewicz Klaudia - Gierłowska Donata - 1 miejsce

Bracik Magdalena - Rojek Roksana - 7 miejsce

K-2 2000m Młodzików

Żuk Sebastian - Kozieł Jakub - 5 miejsce

Burko Tomasz - Witkowski Mateusz - 8 miejsce

Łazorczyk Mateusz - Potocki Maciej - 9 miejsce

Mariański Patryk - Szkuta Aleks - 10 miejsce

DZIECI

K-1 2000m Dziewcząt

Rynkiewicz Zuzanna - 5 miejsce

Tiuchtiej Natalia - 14 miejsce

K-1 2000m Chłopców

Mulczyński Ignacy - 4 miejsce

Ratajczak Wojciech - 9 miejsce

Hajduk Karol - 11 miejsce

Staszczyk Brian - 14 miejsce

Kaczmarek Kacper - 15 miejsce

Kołpowski Tymon - 17 miejsce

Widurski Kornel - 19 miejsce

K-2 2000m Dziewcząt

Rynkiewicz Zuzanna - Tiuchtiej Natalia - 2 miejsce

K-2 2000m Chłopców

Mulczyński Ignacy - Ratajaczak Wojciech - 1 miejsce

Hajduk Karol - Widurski Kornel - 6 miejsce

Kaczmarek Kacper - Staszczyk Brian - 8 miejsce

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl