Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski z Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego 

w Poznaniu 17.09.2016r.

K-1 500m Juniorów 1998-1999

Fulko Fryderyk - miejsce 8

K-2 500m Juniorów 1998-1999

Potoczny Łukasz - Fulko Fryderyk - miejsce 8

K-1 500m Juniorów Młodszych 2000-2001

Drozdowicz Jakub - miejsce 7

K-2 500m Juniorów Młodszych 2000-2001

Drozdowicz Jakub - Szypiórkowski Tomasz - miejsce 2

K-4 500m Juniorów Młodszych 2000-2001

Drozdowicz Jakub - Szypiórkowski Tomasz - Szyszko Kamil - Pecyna Jakub - miejsce 2

K-1 500m Juniorek Młodszych 2000-2001

Kamińska Kamila - miejsce 1

Durka Luiza - miejsce 2

Durka Klaudia - miejsce 3

K-2 500m Juniorek Młodszych 2000-2001

Kamińska Kamila - Durka Klaudia - miejsce 2

C-1 500m Juniorów Młodszych 2000-2001

Inglot Dawid - miejsce 3

Kozubal Olaf - miejsce 9

K-2 500m Młodzików 2002-2003

Pieczuro Krzysztof - Ferensztajn Paweł - miejsce 7

K-4 500m Młodzików 2002-2003

Żuk Sebastian - Kozieł Jakub - Pieczuro Krzysztof - Ferensztajn Paweł - miejsce 6

C-1 500m Młodzików 2002-2003

Filipczuk Michał - miejsce 5

Skibiński Piotr - miejsce 7

C-2 500m Młodzików 2002-2003

Skibiński Piotr - Filipczuk Michał - miejsce 2

K-1 1000m Młodzików 2003

Żuk Sebastian - miejsce 11

Kozieł Jakub - miejsce 24

K-1 500m Młodziczek 2002

Grabowska Alicja - miejsce 2

K-1 1000m Młodziczek 2003

Stankiewicz Klaudia - miejsce 6

Gierłowska Donata - miejsce 12

Mazur Gabriela - miejsce 20

K-2 500m Młodziczek 2002-2003

Grabowska Alicja - Stankiewicz Klaudia - miejsce 3

Gierłowska Donata - Siewruk Iga - miejsce 11

K-4 500m Młodziczek 2002-2003

Stankiewicz Klaudia - Gierłowska Donata - Siewruk Iga - Mazur Gabriela - miejsce 6

K-1 1000m Młodzików 2004

Burko Tomasz - miejsce 10

Witkowski Mateusz - miejsce 15

K-2 Chłopców 2004 - młodsi

Potocki Maciej - Pawłowski Konrad - miejsce 7

Bieńko Piotr - Łazorczyk Mateusz - miejsce 10

K-4 Chłopców 2004 i młodsi

Burko Tomasz - Witkowski Mateusz - Bieńko Piotr - Łazorczyk Mateusz - miejsce 8

K-1 1000m Młodziczek 2004

Gałęzka Olga - miejsce 7

Rojek Roksana - miejsce 12

K-2 500m Dziewcząt 2004 i młodsze

Bracik Magdalena - Rojek Roksana - miejsce 4

Gałęzka Olga - Tiuchtiej Natalia - miejsce 6

K-4 500m Dziewcząt 2004 i młodsze

Bracik Magdalena - Rojek Roksana - Gałęzka Olga - Tiuchtiej Natalia - miejsce 4

K-1 1000m Chłopców 2005 i młodsi

Mulczyński Ignacy - miejsce 4

Staszczyk Brian - miejsce 23

Ratajczak Wojciech - miejsce 26


Pełne wyniki z Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego


NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl