Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w regatch o puchar Prezydenta Nowej Soli 1.05.2016r.:

K-1 500m Juniorek młodszych rocz. 2000/2001

Kamińska Kamila - 1 miejsce

K-1 500m Juniorów młodszych rocz. 2000/2001

Szyszko Kamil - 4 miejsce

K-2 500m Juniorów młodszych rocz. 2000/2001

Szyszko Kamil z kolegą z Nowej Soli - 3 miejsce

C-1 500m Juniorów młodszych rocz. 2000/2001

Inglot Dawid - 1 miejsce

Kozubal Olaf - 2 miejsce

K-1 500m Młodzików rocz. 2002

Ferensztajn Paweł - 7 miejsce

K-2 500m Młodzików rocz. 2002

Pieczuro Krzysztof - Ferensztajn Paweł - 3 miejsce

K-1 500m Młodziczek rocz. 2002

Szafrańska Julia - 2 miejsce

Grabowska Alicja - 3 miejsce 

Siewruk Iga - 8 miejsce

K-2 500m Młodziczek rocz. 2002

Grabowska Alicja - Szafrańska Julia - 2 miejsce

C-1 500m Młodzików rocz. 2002

Filipczuk Michał - 2 miejsce

Skibiński Piotr - 3 miejsce

C-2 500m Młodzików 2002/2003

Skibiński Piotr - Filipczuk Michał - 1 miejsce

K-1 500m Młodzików rocz. 2003

Żuk Sebastian - 3 miejsce

Kozieł Jakub - 7 miejsce

K-2 500m Młodzików rocz. 2003

Żuk Sebastian - Kozieł Jakub - 4 miejsce

K-1 500m Młodziczek rocz. 2003

Stankiewicz Klaudia - 2 miejsce

Gierłowska Donata - 4 miejsce 

K-2 500m Młodziczek rocz. 2003

Gierłowska Donata - Stankiewicz Klaudia - 1 miejsce

K-1 500m Chłopców rocz. 2004 i młodsi

Burko Tomasz - 2 miejsce

Ratajczak Wojciech - 5 miejsce

Bieńko Piotr - 7 miejsce

K-2 500m Chłopców rocz. 2004 i młodsi

Ratajczak Wojciech - Burko Tomasz - 1 miejsce

Szkuta Aleks - Witkowski Mateusz - 4 miejsce

Paszkowski Klaudiusz - Łazorczyk Mateusz - 5 miejsce

Pawłowski Konrad - Bieńko Piotr - 6 miejsce

K-1 500m Dziewcząt rocz. 2004 i młodsze

Rojek Roksana - 7 miejsce

Salomon Roksana - 9 miejsce

K-2 500m Dziewcząt rocz. 2004 i młodsze

Gałęzka Olga - Bracik Magdalena - 2 miejsce

Rojek Roksana - Tiuchtiej Natalia - 6 miejsce

Szulczewska Aleksandra - Salomon Roksana - 7 miejsce

B-1 200m Chłopców rocz. 2005 i młodsi

Staszczyk Brian - 5 miejsce

Paszkowski Klaudiusz - 7 miejsce

Andruch Adam - 9 miejsce

Widurski Kornel - 10 miejsce

B-1 200m Dziewcząt rocz. 2005 i młodsze

Szulczewska Aleksandra - 6 miejsce


NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl