Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w regatch im. Piotra Głażewskiego w Gorzowie Wlkp. 7.05.2016r.:

K-1 1000m Seniorów

Siwiec Sławomir - 1 miejsce

Krajewski Arkadiusz - 4 miejsce

K-1 1000m Juniorów rocz. 1998/1999

Fulko Fryderyk - 2 miejsce

Potoczny Łukasz - 3 miejsce

K-1 1000m Juniorek rocz. 1998/1999

Szymaniak Natalia - 1 miejsce

K-2 1000m Juniorów rocz. 1998/1999

Fulko Fryderyk - Potoczny Łukasz - 2 miejsce

K-1 1000m Juniorów młodszych rocz. 2000/2001

Pecyna Jakub - 2 miejsce

Szypiórkowski Tomasz - 9 miejsce

Szyszko Kamil - 16 miejsce

Drozdowicz Jakub - 17 miejsce

C-1 1000m Juniorów młodszych rocz. 2000/2001

Kozubal Olaf - 2 miejsce

Kendelewicz Filip - 3 miejsce

Inglot Dawid - 4 miejsce

K-2 1000m Juniorów młodszych rocz. 2000/2001

Pecyna Jakub - Szyszko Kamil - 1 miejsce

Szypiórkowski Tomasz - Drozdowicz Jakub - 8 miejsce

K-1 1000m Juniorek młodszych rocz. 2000/2001

Kamińska Kamila - 1 miejsce

Durka Klaudia - 2 miejsce

Durka Luiza - 5 miejsce

K-2 1000m Juniorek młodszych rocz. 2000/2001

Kamińska Kamila - Durka Klaudia - 1 miejsce

C-2 1000m Juniorów młodszych rocz. 2000/2001

Kendelewicz Filip - Inglot Dawid - 1 miejsce

K-1 1000m Młodzików rocz. 2003

Żuk Sebastian - 5 miejsce

Kozieł Jakub - 8 miejsce

K-1 1000m Młodziczek rocz. 2002

Grabowska Alicja - 3 miejsce

Szafrańska Julia - 5 miejsce

Siewruk Iga - 11 miejsce

K-1 1000m Młodziczek rocz. 2003

Stankiewicz Klaudia - 2 miejsce

Gierłowska Donata - 3 miejsce

C-1 1000m Młodzików rocz. 2002/2003

Filipczuk Michał - 5 miejsce

Skibiński Piotr - 6 miejsce

K-2 1000m Młodzików rocz. 2002/2003

Żuk Sebastian - Kozieł Jakub - 9 miejsce

K-2 1000m Młodziczek rocz. 2002/2003

Grabowska Alicja - Szafrańska Julia - 3 miejsce

Gierłowska Donata - Stankiewicz Klaudia - 5 miejsce

C-2 1000m Młodzików rocz. 2002/2003

Skibiński Piotr - Filipczuk Michał - 2 miejsce

K-1 1000m Chłopców rocz. 2004/2005

Burko Tomasz - 9 miejsce

Witkowski Mateusz - 10 miejsce

Ratajczak Wojciech - 14 miejsce

Bieńko Piotr - 16 miejsce

Szkuta Aleks - 18 miejsce

Łaputa Adam - 21 miejsce

Potocki Maciej - 23 miejsce

Mulczyński Ignacy - 28 miejsce

Pawłowski Konrad - 30 miejsce

Łazorczyk Mateusz - 31 miejsce

K-1 1000m Diewcząt rocz. 2004/2005

Gałęzka Olga - 3 miejsce

Rojek Roksana - 8 miejsce

Tiuchtiej Natalia - 11 miejsce

Salomon Roksana - 12 miejsce

K-1 1000m Chłopców rocz. 2006/2007

Paszkowski Klaudiusz - 7 miejsce

Staszczyk Brian - 8 miejsce

K-1 1000m Diewcząt rocz. 2006/2007

Rynkiewicz Zuzanna - 2 miejsce

K-2 1000m Chłopców rocz. 2004 i mł.

Ratajczak Wojciech - Burko Tomasz - 4 miejsce

Szkuta Aleks - Witkowski Mateusz - 5 miejsce

Bieńko Piotr - Mulczyński Ignacy - 9 miejsce

Potoczki Maciej - Łaputa Adam - 13 miejsce

Pawłowski Konrad - Łazorczyk Mateusz - 14 miejsce

Hajduk Karol - Paszkowski Klaudiusz - 15 miejsce

K-2 1000m Diewcząt rocz. 2004 i mł.

Gałęzka Olga - Bracik Magdalena - 2 miejsce

Rojek Roksana - Tiuchtiej Natalia - 5 miejsce

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl