Wyniki zawodników KS "Admira" Gorzów Wielkopolski w Konsultacji w Eisenhuttenstadt (Niemcy) 8.04.2017r.:

Kajakarki:

Rocznik 2002:

1 miejsce - Alicja Grbowska - 314,1 pkt.

2 miejsce - Iga Siewruk - 195,4 pkt.

Rocznik 2003:

1 miejsce - Klaudia Stankiewicz - 342,7 pkt.

2 miejsce - Donata Gierłowska - 270,8 pkt.

3 miejsce - Gabriela Mazur - 142,5 pkt.

Rocznik 2004:

1 miejsce - Olga Gałęzka - 236,3 pkt.

2 miejsce - Roksana Rojek - 224,9 pkt.

3 miejsce - Magdalena Bracik - 217,2 pkt.

Rocznik 2005: 

3 miejsce - Natalia Tiuchtiej - 96,5 pkt.

4 miejsce - Magdalena Kaczmarek - 22,6 pkt

Rocznik 2006: 

3 miejsce - Oliwia Wojtaszek - 94,6 pkt.

Rocznik 2007:

5 miejsce - Zuzanna Wójtowicz - 82,2 pkt.

7 miejsce - Karolina Krajewska - 42,7 pkt.

Rocznik 2008 - 2011:

4 miejsce - Maja Jasińska - 59,4 pkt.

5 miejsce - Aleksandra Goszcz - 44,5 pkt.


Kajakarze

Rocznik 2002:

2 miejsce - Krzysztof Pieczuro - 525,7 pkt.

Rocznik 2003:

1 miejsce - Jakub Kozieł - 416,3 pkt.

2 miejsce - Sebastian Żuk - 344,2 pkt.

Rocznik 2004:

3 miejsce - Matusz Witkowski - 274,9 pkt.

5 miejsce - Maciej Potocki - 245,8 pkt.

6 miejsce - Tomasz Burko - 233,9 pkt.

Rocznik 2005: 

2 miejsce - Ignacy Mulczyński - 238,7 pkt.

3 miejsce - Wojciech Ratajczak - 184,9 pkt.

4 miejsce - Marcel Treider - 94,4 pkt.

Rocznik 2006:

3 miejsce - Brian Staszczyk - 128,3 pkt.

5 miejsce - Kacper Kaczmarek - 112,1 pkt.

6 miejsce - Aleks Raba - 107,5 pkt.

7 miejsce - Krzysztof Kaczmarek - 92,0 pkt.

8 miejsce - Klaudiusz Paszkowski - 89,9 pkt.

9 miejsce - Szymon Adamski - 77,3 pkt.

10 miejsce - Eryk Wiśniewski - 72,5 pkt.

11 miejsce - Adrian Pastusiak - 52,7 pkt.

Rocznik 2007:

3 miejsce - Kacper Wiederhoft - 117,8 pkt.

4 miejsce - Tymon Kołpowski - 87,7 pkt.

5 miejsce - Michał Jasiński 65,5 pkt.

Rocznik 2008 - 2011:

4 miejsce - Eryk Treider - 40,8 pkt.


Kanadyjkarze:

Rocznik 2002:

1 miejsce - Michał Filipczuk - 429,9 pkt.

2 miejsce - Piotr Skibiński - 359,9 pkt.

Rocznik 2001:

1 miejsce - Konrad Pawłowski - 226,5 pkt.

2 miejsce - Aleks Szkuta - 192,5 pkt.

3 miejsce - Piotr Bieńko - 137,6 pkt.



Pełne wyniki z Eisenhuttenstadt. 

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl