Złoci

Złoty – 1986 – Z. Ostrowski, M. Mikołajczak – K-2 500m

Złoty – 1994 – Piotr Mędrala – C-1 500m

Złoty – 1994 – Piotr Mędrala – C-1 1000m

Złoty – 1996 – J. Idczak, M. Nowicki, R. Wiśniewski, R. Kita – C-4 500m

Złoty – 1996 – J. Idczak, R. Kita – C-2 1000m

Złoty – 1996 – J. Idczak, R. Kita – C-2 5000m

Złoty – 1999 – W. Deszko, S. Niewierkiewicz, M. Ponomarenkow, M. Rynkiewicz – C-4 500m

Złoty – 2000 – Sławomir Niewierkiewicz – C-1 1000m

Złoty – 2003 – Arkadiusz Krajewski – K-1 5000m

Złoty – 2005 – Paulina Biercewicz – K-1 15km

Złoty – 2005 – Bartosz Pławski – C-1 5000m

Złoty – 2006 – R. Rosolski, J. Janowicz – K-2 15km

Złoty – 2006 – Paulina Biercewicz – K-1 3000m

Złoty – 2006 – Rafał Rosolski – K-1 5000m

Złoty – 2007 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Złoty – 2007 – Rafał Rosolski – K-1 5000m

Złoty – 2007 – R. Rosolski, J. Janowicz – K-1 15km

Złoty – 2008 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 15km

Złoty – 2008 – Tomasz Rawicki – K-1 500m

Złoty – 2008 – Tomasz Rawicki – K-1 1000m

Złoty – 2008 – Sławomir Siwiec – K-1 5000m

Złoty – 2009 – K. Szostak, K. Maciejewski – K-2 5000m

Złoty – 2010 – K. Staciwa, P. Krawczyk, M. Krawczyk, A. Ignatowicz – K-4 500m

Złoty – 2011 – Wojciech Pławski – C-1 10 000m

Złoty - 2014 - Błażej Turski - K-1 17,7 km

Złoty - 2015 - K. Kamińska, L. Żuk - K-2 16 km

Złoty - 2015 - Laura Żuk - K-1 10 000m

Złoty - 2016 - Laura Żuk - K-1 16 km

Złoty - 2016 - D. Inglot, F. Kendelewicz - C-2 5000m

Złoty - 2017 - K. Durka, L. Durka - K-2 500m

Złoty - 2018 - Piotr Skibiński - C-1 5000m

Srebrni

Srebrny – 1986 – Z. Ostrowski, M. Mikołajczak – K-2 10 000m

Srebrny – 1986 – Tomasz Różycki – C-1 500m

Srebrny – 1989 – Piotr Michalski – C-1 500m

Srebrny – 1995 – Jarosław Idczak – C-1 1000m

Srebrny – 1996 – Jarosław Idczak – C-1 15km

Srebrny – 1999 – S. Niewierkiewicz, D. Markowski – C-2 500m

Srebrny – 2000 – M. Bobowski, D. Bobowski, P. Rajchel, M. Smoliński – C-4 500m

Srebrny – 2000 – S. Niewierkiewicz, M. Rynkiewicz – C-2 1000m

Srebrny – 2001 – Michał Smoliński – C-1 1000m

Srebrny – 2004 – Bartosz Pławski – C-1 5000m

Srebrny – 2005 – Bartosz Pławski – C-1 1000m

Srebrny – 2006 – Jacek Janowicz – K-1 500m

Srebrny – 2006 – Paulina Biercewicz – K-1 500m

Srebrny – 2006 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Srebrny – 2006 – Jacek Janowicz – K-1 5000m

Srebrny – 2006 – S. Berezowski, M. Durkiewicz – C-2 5000m

Srebrny – 2007 – Jacek Janowicz – K-1 500m

Srebrny – 2007 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 5000m

Srebrny – 2007 – Arkadiusz Polewski – K-1 5000m

Srebrny – 2007 – Arkadiusz Polewski – K-1 15km

Srebrny – 2007 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 15km

Srebrny – 2007 – Anna Mąka – K-1 15km

Srebrny – 2008 – Tomasz Rawicki – K-1 10 000m

Srebrny – 2008 – Anna Mąka – K-1 3000m

Srebrny – 2009 – Mateusz Pastusiak – K-1 10 000m

Srebrny – 2009 – K. Szostak, K. Maciejewski – K-2 10 000m

Srebrny – 2009 – A. Anders, A. Markiewicz – K-2 10 000m

Srebrny – 2009 – A. Anders, A. Markiewicz – K-2 17,2km

Srebrny - 2015 - Laura Żuk - K-1 3000m

Srebrny - 2015 - F. Fulko, Ł. Potoczny - K-2 5000m

Srebrny - 2015 - K. Kamińska, N. Szymaniak - K-2 10 000m

Srebrny - 2016 - K. Szyszko, J. Pecyna - K-2 5000m

Srebrny - 2017 - K. Szyszko, T. Szypiórkowski - K-2 5000m

Srebrny - 2018 - Piotr Skibiński - C-1 12 km

Brązowi

Brązowy – 1989 – Piotr Michalski – C-1 1000m

Brązowy – 1989 – T. Gigoła, T. Iwaniuk – C-2 500m

Brązowy – 1989 – T. Gigoła, T. Iwaniuk – C-2 1000m

Brązowy – 1989 – A. Kin, P. Szygęda – K-2 500m

Brązowy – 1992 – P. Michalski, J. Michalski – C-2 500m

Brązowy – 1992 – Arkadiusz Grablewski – K-1 1000m

Brązowy – 1992 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 1000m

Brązowy – 1992 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 5000m

Brązowy – 1993 – Piotr Mędrala – C-1 5000m

Brązowy – 1998 – Sebastian Zachara – C-1 500m

Brązowy – 1998 – S. Tyda, M. Ponomarenkow, W. Deszko, D. Markowski – C-4 500m

Brązowy – 2000 – Michał Smoliński – C-1 500m

Brązowy – 2001 – Michał Smoliński – C-1 500m

Brązowy – 2001 – P. Rajchel, T. Krzywicki, R. Węgrzyński, M. Bobowski – C-4 500m

Brązowy – 2001 – Jakub Siast – K-1 5000m

Brązowy – 2007 – Jacek Janowicz – K-1 500m

Brązowy – 2007 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 1000m

Brązowy – 2007 – Michał Lewandowski – K-1 5000m

Brązowy – 2008 – Sławomir Siwiec – K-1 10 000m

Brązowy – 2008 – A. Mąka, I. Szymczak – K-2 15km

Brązowy – 2008 – K. Szostak, K. Maciejewski – K-2 5000m

Brązowy – 2009 – Irmina Szymczak – K-1 3000m

Brązowy – 2009 – A. Anders, A. Markiewicz – K-2 3000m

Brązowy – 2009 – Matusz Pastusiak – K-1 17,2km

Brązowy – 2009 – Błażej Borowiak – C-1 17,2km

Brązowy – 2010 – P. Krawczyk, M. Krawczyk – K-2 1000m

Brązowy – 2010 – D. Obłąk, W. Pławski – C-2 5000m

Brązowy – 2010 – D. Obłąk, W. Pławski – C-2 17,2km

Brązowy – 2010 – D. Obłąk, W. Pławski – C-2 10 000m

Brązowy - 2014 - K. Chojnacka, N. Szymaniak - K-2 10 000m

Brązowy - 2014 - Błażej Turski - K-1 5000m

Brązowy - 2014 - Natalia Szymaniak - K-1 17,7 km

Brązowy - 2015 - Filip Kendelewicz - C-1 16 km

Brązowy - 2015 - K. Kamińska, N. Szymaniak - K-2 500m

Brązowy - 2015 - K. Kamińska, N. Szymaniak - K-2 3000m

Brązowy - 2015 - Filip Kendelewicz - C-1 10 000m

Brązowy - 2016 - D. Inglot, F. Kendelewicz - C-2 10 000m

Brązowy - 2016 - K. Kamińska, K. Durka - K-2 16 km

Brązowy - 2016 - K. Kamińska, K. Durka - K-2 500m

Brązowy - 2017 - Luiza Durka - K-1 500m

Brązowy - 2017 - Tomasz Szypiórkowski - K-1 1000m

Brązowy - 2017 - P. Skibiński, M. Filipczuk - C-2 5000m

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl