Złoci

Złoty – 1975 – Marcela Urbaniak – K-1 500m

Złoty – 1975 – M. Urbaniak, J. Tyczko (Górnik Czechowice) – K-2 500m

Złoty – 1975 – Roman Trościanko – C-1 1000m

Złoty – 1976 – A. Łukian, A. Pawłowski, J. Pawłowski, J. Siewruk – C-4 500m

Złoty – 1982 – Dariusz Baczyński – K-1 500m

Złoty – 1984 – Bogdan Piotrowski – C-1 1000m

Złoty – 1985 – Bogdan Piotrowski – C-1 1000m

Złoty – 1990 – Piotr Michalski – C-1 500m

Złoty – 1990 – T. Gigoła, T. Iwaniuk – C-2 500m

Złoty – 1990 – T. Gigoła, T. Iwaniuk – C-2 1000m

Złoty – 1990 – M. Dylewski, A. Kin – K-2 500m

Złoty – 1990 – M. Dylewski, A. Kin – K-2 1000m

Złoty – 1991 – Piotr Michalski – C-1 500m

Złoty – 1991 – Piotr Michalski – C-1 1000m

Złoty – 1991 - M. Dylewski, A. Kin – K-2 500m

Złoty – 1991 – T. Gigoła, T. Iwaniuk – C-2 500m

Złoty – 1991 – T. Gigoła, T. Iwaniuk – C-2 1000m

Złoty – 1991 – P. Midloch, P. Midloch, K. Krzyszczyk, J. Michalski – C-4 1000m

Złoty – 1992 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Złoty – 1992 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Złoty – 1994 – Arkadiusz Grablewski – K-1 500m

Złoty – 1994 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 500m

Złoty – 2000 – Sebastian Zachara – C-1 500m

Złoty – 2000 – Sebastian Zachara – C-1 1000m

Złoty – 2001 – D. Markowski, M. Ponomarenkow – C-2 5000m

Złoty – 2008 – R. Rosolski, J. Janowicz – K-2 10 000m

Złoty – 2008 – R. Rosolski, J. Janowicz – K-2 21km

Złoty – 2008 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Złoty – 2008 – R. Rosolski, J. Janowicz – K-2 1000m

Złoty – 2008 – Rafał Rosolski – K-1 5000m

Złoty – 2008 – Paulina Biercewicz – K-1 5000m

Złoty – 2009 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Złoty – 2009 – Rafał Rosolski – K-1 5000m

Złoty – 2009 – R. Rosolski, J. Janowicz – K-2 1000m

Złoty – 2009 – Rafał Rosolski – K-1 10 000m

Złoty – 2009 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 10 000m

Zloty – 2009 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 21,5km

Złoty – 2010 – Sławomir Siwiec – K-1 5000m

Złoty – 2010 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 1000m

Złoty – 2010 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 500m

Zloty – 2010 – K. Szostak, K. Maciejewski – K-2 5000m

Złoty – 2010 – Anna Mąka – K-1 21,5km

Złoty – 2010 – K. Szostak, K. Maciejewski – 21,5km

Złoty – 2010 – Sławomir Siwiec – K-1 10 000m

Złoty – 2010 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 10 000m

Złoty – 2011 – K. Szostak, K. Maciejewski – K-2 10 000m

Złoty – 2011 – K. Szostak, K. Maciejewski – K-2 5000m

Złoty - 2016 - Błażej Turski - K-1 19,2 km

Złoty - 2017 - Ł. Potoczny, F. Fulko  - K-2 23,2km

Złoty - 2017 - Fryderyk Fulko - K-1 23,2km

Złoty - 2017 - Ł. Potoczny, F. Fulko - K-2 5000m

Srebrni

Srebrny – 1972 – Eugeniusz Mielcarek – K-1 4 x 500m

Srebrny – 1974 – Roman Trościanko – C-1 1000m

Srebrny – 1975 – Danuta Eismond – K-4 500m

Srebrny – 1978 – B. Nowak, Z. Skupny – C-2 1000m

Srebrny – 1979 – B. Nowak, Z. Skupny – C-2 1000m

Srebrny – 1982 – Dariusz Baczyński – K-1 1000m

Srebrny – 1984 – Bogdan Piotrowski – C-1 500m

Srebrny – 1984 – Dariusz Baczyński – K-1 500m

Srebrny – 1984 – S. Jałoszyński, A. Kadłubowski, D. Lewandowski, R, Sówka – K-4 1000m

Srebrny – 1985 – Stanisław Jałoszyński – K-1 10 000m

Srebrny – 1986 – S. Jałoszyński, A. Kadłubowski – K-2 500m

Srebrny – 1991 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Srebrny – 1991 – Anna Kaczmarek – K-1 5000m

Srebrny – 1992 – A. Kuzynin, G. Murach – K-2 1000m

Srebrny – 1993 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Srebrny – 1993 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Srebrny – 1997 – Jarosław Idczak – C-1 1000m

Srebrny – 1997 – Jarosław Idczak – C-1 5000m

Srebrny – 2001 – S. Niewierkiewicz, D. Markowski – C-2 500m

Srebrny – 2004 – Arkadiusz Krajewski – K-1 5000m

Srebrny – 2007 – Bartosz Pławski – C-1 5000m

Srebrny – 2007 – Bartosz Plawski – C-1 21km

Srebrny – 2008 – Arkadiusz Polewski – K-1 10 000m

Srebrny – 2008 – Jacek Janowicz – K-1 500m

Srebrny – 2008 – A. Polewski, J. Janowicz – K-2 500m

Srebrny – 2008 – Paulina Biercewicz – K-1 500m

Srebrny – 2008 – Arkadiusz Polewski – K-1 5000m

Srebrny – 2009 – Anna Mąka – K-1 10 000m

Srebrny – 2009 – A. Polewski, J. Janowicz – K-2 10 000m

Srebrny – 2009 – Anna Mąka – K-1 21,5km

Srebrny – 2009 – Arkadiusz Polewski – K-1 21,5km

Srebrny – 2010 – Tomasz Rawicki – K-1 500m

Srebrny – 2010 – Kamil Maciejewski – K-1 10 000m

Srebrny – 2010 – K. Szostak, K. Maciejewski – K-2 10 000m

Srebrny – 2011 – Błażej Borowiak – C-1 5000m

Srebrny - 2014 - Julia Konstantynów - C-1 14,5 km

Srebrny - 2015 - Julia Konstantynów - C-1 16 km

Srebrny - 2015 - Julia Konstantynów - C-1 5000m

Brązowi

Brązowy – 1975 – Roman Trościanko – C-1 500m

Brązowy – 1975 – Ryszard Nowik – K-1 500m

Brązowy – 1975 – Miroslaw Raiter – K-4 1000m

Brązowy – 1978 – B. Nowak, Z. Skupny – C-2 500m

Brązowy – 1979 – Jerzy Siewruk – C-1 1000m

Brązowy – 1980 – J. Siewruk, D. Drabant – C-2 500m

Brązowy – 1980 – Stanisław Hewa – C-1 500m

Brązowy – 1981 – Jerzy Siewruk – C-1 500m

Brązowy – 1982 – D. Baczyński, R. Majka – K-2 500m

Brązowy – 1984 – S. Jałoszyński, A. Kadłubowski – K-2 1000m

Brązowy – 1984 – J. Niziańczak, M. Rejniak – K-2 500

Brązowy – 1986 – S. Jałoszyński, A. Kadłubowski – K-2 1000m

Brązowy – 1987 – D. Olejniczak, A. Stonawska – K-2 500m

Brązowy – 1989 – D. Olejniczak, A. Stonawska – K-2 500m

Brązowy – 1989 – D. Olejniczak, A. Stonawska, A. Bartkiewicz, E. Jarmakiewicz – K-4 500m

Brązowy – 1990 – Piotr Michalski – C-1 1000m

Brązowy – 1992 – A. Kuzynin, G. Murach – K-2 500m

Brązowy – 1993 – P. Książek, A. Grablewski – K-2 1000m

Brązowy – 1994 – Piotr Książek – K-1 500m

Brązowy – 1994 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 1000m

Brązowy – 1998 – Jarosław Idczak – C-1 500m

Brązowy – 1998 – Jarosław Idczak – C-1 1000m

Brązowy – 1999 – Sebastian Zachara – C-1 500m

Brązowy – 2000 – Dawid Markowski – C-1 5000m

Brązowy – 2001 – Mateusz Rynkiewicz – C-1 21km

Brązowy – 2001 – S. Niewierkiewicz, D. Bobowski, M. Rynkiewicz, M. Ponomarenkow – C-4 500m

Brązowy – 2005 – Arkadiusz Krajewski – K-1 5000m

Brązowy – 2008 – Paulina Biercewicz – K-1 5000m

Brązowy – 2009 – Arkadiusz Polewski – K-1 5000m

Brązowy – 2010 – A. Anders, A. Markiewicz, I. Szymczak, A. Mąka – K-4 500m

Brązowy – 2010 – A. Anders, A. Markiewicz – K-2 21,5km

Brązowy – 2010 – Kamil Szostak – K-1 10 000m

Brązowy – 2011 – Błażej Borowiak – C-1 1000m

Brązowy – 2011 – K. Szostak, K. Maciejewski – K-2 1000m

Brązowy - 2015 - Błażej Turski - K-1 5000m

Brązowy - 2016 - Fryderyk Fulko - K-1 19,2 km

Brązowy - 2016 - Ł. Potoczny, F. Fulko - K-2 1000m

Brązowy - 2017 - Ł. Potoczny, F. Fulko - K-2 1000m

Brązowy - 2018 - K. Szyszko, J. Drozdowicz - K-2 10 000m

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl