Złoci

Złoty – 1990 – D. Bukowski, R. Trociński – K-2 500m

Złoty – 1990 – D. Bukowski, R. Trociński – K-2 1000m

Złoty – 1991 – M. Kisły, G. Pawłowski – C-2 1000m

Złoty – 1992 – M. Kisły, P. Michalski – C-2 500m

Złoty – 1992 – M. Kisły, P. Michalski – C-2 1000m

Złoty – 1995 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 200m

Złoty – 1995 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 500m

Złoty – 1995 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 1000m

Złoty – 1996 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 200m

Złoty – 1996 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Złoty – 1996 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Złoty – 2010 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Złoty – 2011 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Złoty – 2012 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Srebrni

Srebrny – 1991 – R. Trociński, M. Kotarski – K-2 500m

Srebrny – 1991 – D. Olejniczak, A. Malinowska – K-2 500m

Srebrny – 1992 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Srebrny – 1994 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 200m

Srebrny – 1994 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Srebrny – 1994 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Srebrny – 1995 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 200m

Srebrny – 1995 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Srebrny – 1995 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Srebrny – 1997 – J. Michalski, P. Michalski – C-2 200m

Srebrny – 2010 – A. Krajewski, A. Polewski, R. Rosolski, J. Janowicz – K-4 1000m

Srebrny – 2011 – J. Skowroński, R. Rosolski, T. Rawicki, S. Siwiec – K-4 1000m

Srebrny - 2015 - S. Siwiec, B. Turski - K-2 1000m

Brązowi

Brązowy – 1985 – B. Piotrowski, W. Rogulski – C-2 1000m

Brązowy – 1990 – D. Olejniczak, M. Langowska – K-2 500m

Brązowy – 1990 – D. Olejniczak, M. Langowska, A. Bartkiewicz, A. Stonawska – K-4 500m

Brązowy – 1991 – Dorota Olejniczak – K-1 500m

Brązowy – 1991 – Rafał Trociński – K-1 500m

Brązowy – 1992 – A. Kin, A. Kuzynin – K-2 500m

Brązowy – 1994 – J. Michalski, M. Gierłowski – C-2 200m

Brązowy – 1994 – J. Michalski, M. Gierłowski – C-2 500m

Brązowy – 1994 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 200m

Brązowy – 1994 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 500m

Brązowy – 1995 – Piotr Midloch – C-1 1000m

Brązowy – 1996 – Piotr Midloch – C-1 1000m

Brązowy – 1997 – J. Michalski, P. Michalski – C-2 500m

Brązowy – 1997 – A. Grablewski, P. Książek – K-2 500m

Brązowy – 2009 – R. Rosolski, A. Krajewski – K-2 1000m

Brązowy – 2010 – R. Rosolski, A. Krajewski – K-2 1000m

Brązowy – 2011 – J. Skowroński, R. Rosolski – K-2 1000m

Brązowy – 2012 – J. Skowroński, R. Rosolski – K-2 1000m

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl