Złoci

Złoty – 1996 – B. Ptasznik, R. Wiśniewski – K-2 1000m

Złoty – 1999 – Michał Smoliński – C-1 1000m

Złoty – 2004 – Paulina Biercewicz – K-1 2000m

Złoty – 2005 – R. Rosolski, J. Janowicz – K-2 2000m

Złoty – 2006 – M. Januszkiewicz, S. Siwiec – K-2 9km

Złoty – 2008 – Wojciech Pławski – C-1 7km

Złoty – 2009 – P. Siwak, W. Ramadani – K-2 2000m

Złoty – 2009 – K. Staciwa, M. Krawczyk – K-2 3000m

Złoty – 2009 – P. Górecki, D. Obłąk – C-2 8,6km

Złoty – 2010 – Wioleta Ramadani – K-1 3000m

Złoty – 2013 – K. Kamińska, N. Szymaniak, L. Żuk, K. Chojnacka – K-4 2000m

Złoty – 2013 – K. Kamińska, K. Chojnacka – K-2 9km

Złoty - 2014 - Laura Żuk - K-1 5000m

Złoty - 2014 - Laura Żuk - K-1 2000m

Złoty - 2014 - K. Kamińska, L. Żuk - K-2 2000m

Złoty - 2014 - Laura Żuk - K-1 9,6 km

Złoty - 2015 - Jakub Pecyna - K-1 9,6 km

Złoty - 2015 - K. Durka, L. Durka - K-2 2000m 

Złoty - 2015 - K. Durka, A. Grabowska, J. Szafrańska, L. Durka - K-4 2000m

Złoty - 2016 - P. Skibiński, M. Filipczuk - C-2 5000m

Złoty - 2016 - A. Grabowska, J. Szafrańska - K-2 2000

Srebrni

Srebrny – 1973 – Marcela Urbaniak – K-1 500m

Srebrny – 1997 – B. Ptasznik, R. Wiśniewski – K-2 1000m

Srebrny – 1999 – T. Wysoczański, J. Siast, K. Harasimowicz, M. Ignatowicz – K-4 1000m

Srebrny – 2003 – Bartosz Pławski – C-1 2000m

Srebrny – 2003 – B. Pławski, M. Walentynowicz – C-2 2000m

Srebrny – 2005 – Rafał Rosolski – K-1 5km

Srebrny – 2005 – Mąka Anna – K-1 2000m

Srebrny – 2006 – Mąka Anna – K-1 2000m

Srebrny – 2007 – B. Borowiak, Ł. Jarmuż – C-2 9km

Srebrny – 2008 – Patryk Krawczyk – K-1 7km

Srebrny – 2008 – K. Staciwa, M. Krawczyk – K-2 2000m

Srebrny – 2008 – M. Jankowski, B. Potoczny – C-2 2000m

Srebrny – 2009 – K. Staciwa, M. Krawczyk – K-2 2000m

Srebrny – 2009 – Kamil Staciwa – K-1 8,6km

Srebrny – 2009 – M. Jankowski, B. Potoczny – C-2 8,6km

Srebrny – 2011 – M. Czajka, P. Nawrocki – K-2 2000m

Srebrny – 2012 – Natalia Szymaniak – K-1 2000m

Srebrny – 2012 – K. Chojnacka, N. Szymaniak – K-2 2000m

Srebrny – 2013 – K. Kamińska, L. Żuk – K-2 5000m

Srebrny – 2013 – K. Kamińska, L. Żuk – K-2 2000m

Srebrny - 2014 - Filip Kendelewicz - C-1 5000m

Srebrny - 2014 - M. Grecki, J. Pecyna, P. Koniarczyk, K. Holecki - K-4 2000m

Srebrny - 2014 - Filip Kendelewicz - C-1 9,6 km

Srebrny - 2014 - M. Grecki, P. Koniarczyk - K-2 9,6 km

Srebrny - 2015 - K. Szyszko, J. Pecyna - K-2 2000m

Srebrny - 2015 - K. Szyszko, A. Waszczuk, T. Szypiórkowski, J. Drozdowicz - K-4 2000m

Srebrny - 2015 - P. Szulczewski, O. Kozubal, M. Filipczuk, D. Inglot - C-4 2000m

Srebrny - 2016 - A. Grabowska, J. Szfrańska - K-2 5000m

Srebrny - 2016 - A. Grabowska, D. Gierłowska, K. Stankiewicz, J. Szafrańska - K-4 2000m

Srebrny - 2017 - K. Stankiewicz, D. Gierłowska - K-2 8,4km

Srebrny - 2017 - K. Stankiewicz, D. Gierłowska - K-2 2000m

Srebrny - 2018 - M. Bracik, O. Gałęzka - K-2 5000m

Brązowi

Brązowy – 1973 – Waldemar Rutkowski – C-1 500m

Brązowy – 1973 – Waldemar Rutkowski – C-1 1000m

Brązowy – 1973 – Waldemar Rutkowski – C-1 10 000m

Brązowy – 1999 – M. Bobowski, M. Smoliński – C-2 1000m

Brązowy – 2003 – P. Biercewicz, B. Helińska – K-2 2000m

Brązowy – 2004 – Rafał Rosolski – K-1 2000m

Brązowy – 2004 – P. Biercewicz, B. Helińska – K-2 2000m

Brązowy – 2006 – S. Siwiec, T. Rawicki – K-2 2000m

Brązowy – 2008 – Wojciech Pławski – C-1 2000m

Brązowy – 2009 – Kamil Staciwa – K-1 2000m

Brązowy – 2009 – B. Potoczny, W. Pławski – C-2 2000m

Brązowy – 2009 – M. Jankowski, D. Obłąk, P. Górecki, B. Potoczny – C-4 2000m

Brązowy – 2009 – Wojciech Pławski – C-1 8,6km

Brązowy – 2012 – Ł. Potoczny, B. Turski – K-2 5000m

Brązowy – 2012 – Maciej Sęga – C-1 8,6km

Brązowy – 2013 – Łukasz Potoczny – K-1 5000m

Brązowy – 2013 – N. Szymaniak, K. Chojnacka – K-2 5000m

Brązowy – 2013 – M. Grecki, K. Holecki – K-2 2000m

Brązowy - 2014 - Dawid Inglot - C-1 2000m

Brązowy - 2014 - J. Kostrubiec, P. Szulczewski - C-2 2000m

Brązowy - 2014 - J. Kostrubiec, P. Szulczewski, D. Inglot, F. Kendelewicz - C-4 2000m

Brązowy - 2014 - J. Pecyna, K. Holecki - K-2 9,6 km

Brązowy - 2015 - A. Grabowska, J. Szafrańska - K-2 2000m 

Brązowy - 2015 - P. Szulczewski, D. Inglot - C-2 5000m

Brązowy - 2016 - P. Skibiński, M. Filipczuk - C-2 2000m

Brązowy - 2018 - M. Potocki, K. Pawłowski - C-2 8 km

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl