Złoci

Złoty – 1973 – Zdzisława Wiśniewska-Bujko – K-1 500m

Złoty – 1973 – Z. Wiśniewska-Bujko, B. Filipczuk – K-2 500m

Złoty – 1974 – Zdzisława Wiśniewska-Bujko – K-1 500m

Złoty – 1974 – Z. Wiśniewska-Bujko, B. Filipczuk – K-2 500m

Złoty – 1974 – Z. Wiśniewska-Bujko, B. Filipczuk, M. Urbaniak, B. Smolak – K-4 500m

Złoty – 1990 – W. Kurpiewski, A. Liminowicz – K-2 500m

Złoty – 1990 – W. Kurpiewski, A. Liminowicz, D. Baczyński, R. Trociński – K-4 500m

Złoty – 1990 – W. Kurpiewski, A. Liminowicz, D. Bukowski, S. Jałoszyński – K-4 1000m

Złoty – 1991 – W. Kurpiewski, A. Liminowicz – K-2 500m

Złoty – 1991 – A. Gryczko, A. Liminowicz – K-2 1000m

Złoty – 1991 – W. Kurpiewski, M. Kotarski, D. Bukowski, R. Trociński – K-4 1000m

Złoty – 1992 – W. Kurpiewski, A. Liminowicz – K-2 500m

Złoty – 1992 – A. Gryczko, A. Liminowicz – K-2 1000m

Złoty – 1992 – W. Kurpiewski, A. Gryczko, D. Bukowski, A. Kin – K-4 500m

Złoty – 1992 – W. Kurpiewski, D. Bukowski, A. Kin, A. Kuzynin – K-4 1000m

Złoty – 1992 – A. Gryczko, D. Bukowski – K-2 42km

Złoty – 1994 – A. Gryczko, D. Bukowski, A. Grablewski, R. Trociński – K-4 200m

Złoty – 1994 – P. Midloch, P. Midloch, M. Kisły, J. Michalski – C-2 200m

Złoty – 1996 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 42km

Złoty – 1996 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 200m

Złoty – 1996 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Złoty – 1996 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Złoty – 1997 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 200m

Złoty – 1997 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Złoty – 1997 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Złoty – 1998 – P. Midloch, P. Midloch, M. Kisły, J. Michalski – C-4 500m

Złoty – 1999 – P. Midloch, P. Midloch, M. Kisły, J. Michalski – C-4 200m

Złoty – 1999 – P. Midloch, P. Midloch, M. Kisły, J. Michalski – C-4 500m

Złoty – 2009 – Arkadiusz Krajewski – K-1 30,1km

Złoty – 2010 – Arkadiusz Krajewski – K-1 10 000m

Złoty – 2011 – Arkadiusz Krajewski – K-1 10 000m

Złoty – 2011 – A. Krajewski, J. Skowroński – K-2 10 000m

Złoty – 2012 – Arkadiusz Krajewski – K-1 10 000m

Złoty – 2012 – Arkadiusz Krajewski – K-1 30,1km

Złoty - 2014 - Arkadiusz Krajewski - K-1 26,6 km

Złoty - 2014 - A. Gryczko, A. Krajewski - K-2 26,6 km

Złoty - 2015 - Arkadiusz Krajewski - K-1 25,6 km

Złoty - 2015 - A. Krajewski, S. Siwiec - K-2 25,6 km

Złoty - 2015 - Arkadiusz Krajewski - K-1 10 000m

Złoty - 2015 - A. Gryczko, A. Krajewski - K-2 10 000m

Złoty - 2016 - A. Gryczko, S. Siwiec - K-2 10 000m

Złoty - 2016 - Sławomir Siwiec - K-1 25,6 km

Złoty - 2016 - A. Gryczko, S. Siwiec - K-2 25,6 km

Złoty - 2017 - A. Gryczko, S. Siwiec - K-2 30,6 km

Złoty - 2018 - A. Gryczko, S. Siwiec - K-2 10 000m

Srebrni

Srebrny – 1973 – Z. Wiśniewska-Bujko, B. Filipczuk, A. Chudy, A. Pieróg – K-4 500m

Srebrny – 1984 – M. Zachara, B. Piotrowski – C-2 500m

Srebrny – 1991 – Andrzej Liminowicz – K-1 500m

Srebrny – 1991 – A. Kadłubowski, A. Gryczko, M. Kotarski, M. Dylewski – K-4 10 000m

Srebrny – 1993 – Andrzej Gryczko – K-1 10 000m

Srebrny – 1994 – Andrzej Gryczko – K-1 10 000m

Srebrny – 1994 – A. Gryczko, D. Bukowski – K-2 42km

Srebrny – 1995 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 200m

Srebrny – 1995 – P. Midloch, P. Midloch, J. Michalski, W. Wojciechowski – C-4 500m

Srebrny – 1995 – A. Kochan, P. Mędrala, J. Michalski, W. Wojciechowski – C-4 200m

Srebrny – 1996 – J. Michalski, W. Wojciechowski – C-2 42km

Srebrny – 1996 – Piotr Midloch – C-1 1000m

Srebrny – 1997 – Piotr Midloch – C-1 1000m

Srebrny – 1997 – P. Midloch, P. Midloch, P. Mędrala, J. Michalski – C-4 200m

Srebrny – 1997 – P. Midloch, P. Midloch, P. Mędrala, J. Michalski – C-4 500m

Srebrny – 1998 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Srebrny – 1998 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Srebrny – 1998 – Piotr Midloch – C-1 1000m

Srebrny – 2000 – Piotr Midloch – C-1 1000m

Srebrny – 2007 – Arkadiusz Krajewski – K-1 33km

Srebrny – 2008 – Arkadiusz Krajewski – K-1 10 000m

Srebrny – 2008 – Arkadiusz Krajewski – K-1 35km

Srebrny – 2010 – Arkadiusz Krajewski – K-1 5000m

Srebrny – 2010 – Bartosz Pławski – C-1 10 000m

Srebrny – 2010 – B. Borowiak, B. Pławski – C-2 10 000m

Srebrny – 2011 – Arkadiusz Krajewski – K-1 5000m

Srebrny – 2011 – A. Krajewski, R. Rosolski – K-2 1000m

Srebrny – 2012 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Srebrny – 2012 – Arkadiusz Krajewski – K-1 5000m

Srebrny – 2012 – K. Szostak, J. Skowroński, R. Rosolski, A. Krajewski – K-4 1000m

Srebrny – 2012 – Jacek Skowroński – K-1 10 000m

Srebrny – 2013 – Arkadiusz Krajewski – K-1 10 000m

Srebrny – 2013 – Arkadiusz Krajewski – K-1 27km

Srebrny - 2016 - Sławomir Siwiec - K-1 10 000m

Srebrny - 2017 - Sławomir Siwiec - K-1 30,6 km

Srebrny - 2017 - Sławomir Siwiec - K-1 5000m

Srebrny - 2018 - Sławomir Siwiec - K-1 10 000m

Srebrny - 2018 - Ł. Potoczny, F. Fulko - K-2 10 000m

Brązowi

Brązowy – 1981 – M. Zachara, R. Czeponis – C-2 1000m

Brązowy – 1982 – M. Zachara, D. Drabant – C-2 500m

Brązowy – 1983 – M. Zachara, R. Czeponis – C-2 1000m

Brązowy – 1991 – Dorota Olejniczak – K-1 500m

Brązowy – 1991 – Dorota Olejniczak – K-1 5000m

Brązowy – 1992 – P. Michalski, M. Kisły – C-2 500m

Brązowy – 1992 – P. Michalski, M. Kisły – C-2 1000m

Brązowy – 1992 – P. Michalski, M. Kisły – C-2 10 000m

Brązowy – 1993 – D. Bukowski, R. Trociński – K-2 500m

Brązowy – 1993 – D. Bukowski, R. Trociński – K-2 10 000m

Brązowy – 1994 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 200m

Brązowy – 1994 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 500m

Brązowy – 1994 – P. Midloch, P. Midloch – C-2 1000m

Brązowy – 1994 – P. Midloch, P. Midloch, W. Wojciechowski, J. Michalski – C-4 1000m

Brązowy – 1994 – M. Kisły, W. Wojciechowski, A. Kochan, J. Michalski – C-4 500m

Brązowy – 1994 – D. Bukowski, R. Trociński – K-2 500

Brązowy – 1995 – Andrzej Gryczko – K-1 10 000m

Brązowy – 1995 – A. Gryczko, D. Bukowski, P. Książek, A. Grablewski – K-4 500m

Brązowy – 1996 – A. Gryczko, D. Bukowski – K-2 42km

Brązowy – 1996 – A. Gryczko, D. Bukowski, P. Książek, A. Grablewski – K-4 500m

Brązowy – 1996 – P. Midloch, P. Midloch, J. Michalski, P. Mędrala – C-4 200m

Brązowy – 1997 – P. Midloch, R. Kita, P. Mędrala, J. Michalski – C-4 1000m

Brązowy – 2000 – Piotr Midloch – C-1 500m

Brązowy – 2002 – Dawid Markowski – C-1 32km

Brązowy – 2008 – Bartosz Pławski – C-1 1000m

Brązowy – 2010 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Brązowy – 2010 – R. Rosolski, A. Krajewski – K-2 1000m

Brązowy – 2010 – Bartosz Pławski – C-1 5000m

Brązowy – 2010 – Bartosz Pławski – C-1 25,8km

Brązowy – 2011 – Rafał Rosolski – K-1 1000m

Brązowy – 2011 – Bartosz Pławski – C-1 5000m

Brązowy – 2011 – A. Krajewski, R. Rosolski, J. Skowroński, S. Siwiec – K-4 1000m

Brązowy – 2012 – A. Krajewski, R. Rosolski – K-2 1000m

Brązowy – 2012 – A. Krajewski, J. Skowroński – K-2 10 000m

Brązowy – 2013 – Arkadiusz Krajewski – K-1 5000m

Brązowy - 2014 - Arkadiusz Krajewski - K-1 10 000m

Brązowy - 2014 - A. Gryczko, A. Krajewski - K-2 10 000m

Brązowy - 2014 - Arkadiusz Krajewski - K-1 5000m

Brązowy - 2014 - A. Gryczko, A. Krajewski - K-2 1000m

Brązowy - 2015 - Arkadiusz Krajewski - K-1 5000m

Brązowy - 2015 - Sławomir Siwiec - K-1 10 000m

Brązowy - 2016 - Andrzej Gryczko - K-1 25,6 km

Brązowy - 2016 - Sławomir Siwiec K-1 1000m

Brązowy - 2016 - Błażej Turski K-1 5000m

Brązowy - 2017 - Sławomir Siwiec K-1 10 000m

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI












PARTNERZY SAMORZĄDOWI



PARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIE



Licznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl