Klub Sportowy "admira"

Gorzów Wielkopolski

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!


Dobry występ naszych zawodników w Zawodach Konsultacyjnych Seniorów.


7 miejsce w Finale A w konkurencji C-1 200m, zwycięstwo w Finale B w konkurencji K-1 1000m oraz dwa zwycięstwa w Finale C w konkurencji K-1 500m i C-1 500m to dorobek zawodników KS Admira w Zawodach Konsultacyjnych Seniorów, które odbyły się w Wałczu 22 i 23 kwietnia 2017 roku. W zawodach wzieli udział najlepsi zawodnicy w Polsce ponieważ były to kwalifikacje do Reprezentacji Polski na sezon 2017. Wystartowało w regatach 128 zawodników z 34 klubów, a w śród nich 2 przedstawicieli KS Admira. Oleksii Koliadych w konkurencji C-1 200, 500 i 1000m oraz Sławomir Siwiec w konkurencji K-1 500 i 1000m.


Klub Sportowy "Admira" ma nowego partnera.


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że naszym kolejnym partnerem w dążeniu do osiągania zamierzonych celów została Hurtownia Sportowa "OCEAN" z Różanek, która wspiera naszych zawodników poprzez dostarczanie wysokiej klasy sprzętu sportowego.
Dziękujemy Pani Teresie Kolan wraz z wszystkimi pracownikami i zachęcamy do skorzystania z oferty Hurtowni Sportowej "OCEAN", która mieści się w Różankach na ulicy Os. Parkowe 2A.


Sezon 2017 rozpoczęliśmy od zwycięstwa w Eisenhuttenstadt.

8 kwietnia 2017 roku zawodnicy Klubu Sportowego „Admira” Gorzów Wlkp. wzięli udział w Konsultacji Ogólnorozwojowej w Eisenhuttenstadt (Niemcy) o nazwie 41. Mehrkampfpokal. Wzięło w nich udział 100 zawodników z 4 klubów niemieckich oraz KS „Admira”. Sprawdzian polegał na starcie w poszczególnych konkurencjach: bieg na 1500m chłopcy i 800m dziewczęta, bieg sprinterski 30m, rzut kulą, wyciskanie i dociąganie sztangi przez 2 min oraz wyścig kajakowy na dystansie 2000m. Zawodnicy zdobywali punkty za wyniki osiągnięte w poszczególnych konkurencjach a suma punktów dawała wynik końcowy. W klasyfikacji  klubowej KS „Admira” osiągnęła zwycięstwo co obrazują następujące wyniki:

1 - miejsce - Klub Sportowy "Admira" Gorzów Wielkopolski - 73 pkt.

2 - miejsce - KC Eisenhuttenstadt - 49 pkt.

3 - miejsce - BW Wusterwitz - 33 pkt.

4 - miejsce - Eberswalder SV - 18 pkt.

5 - miejsce - KV Peitz - 16 pkt.


Klub Sportowy "Admira" ma nowego partnera.


Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że kolejna firma postanowiła wspierać rozwój młodych adeptów kajakarstwa. Firmą wspierającą Klub Sportowy "Admira" została firma BRAVOS S.C., która mieści się przy ul. Słowiańskiej 57 w Gorzowie Wielkopolskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty firmy BRAVOS S.C.


Klub Sportowy "Admira" ma nowego partnera.


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona firm wspierajacych Klub Sportowy "Admira" dołączyła Hurtownia farb i lakierów Polifarb Gliwice oddział w Gorzowie Wielkopolskim.
Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty Hurtowni, która znajduje się przy ul. Walczaka 25 w Gorzowie Wielkopolskim.


Dzień otwarty w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego !!!


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty szkoły, który odbędzie się w sobotę 11 marca 2017 roku, godz. 10:00. 


Prośba o wsparcie zawodników Klubu Sportowego "Admira" w Gorzowie Wielkopolskim.


Aby przekazać 1% na zawodników Klubu Sportowego "Admira" Gorzów Wlkp. wystarczy wypełnić odpowiednie kratki w zeznaniu podatkowym oraz dodać dopisek w odpowiednim miejscu (Cel szczegułowy 1%) - Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowgo w Gorzowie Wlkp. - kajakarze.


Zapowiedź XVII Memoriału Tadeusza Hryckiewicza i II Memoriału Jerzego Krajewskiego, który odbędzie sie 17.06.2017 roku już dostępna w zakładce Mem. Hryckiewicza !!!


NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI


PARTNERZY SAMORZĄDOWIPARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIELicznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl