Klub Sportowy "admira"

Gorzów Wielkopolski

Wakacje na sportowo w KS Admira !!!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKIE CHĘTNE DZIECI

Pierwsze Mistrzostwa Polski za nami.

W dniach 17-19.05.2019r. zawodnicy Klubu Sportowego "Admira" Gorzów Wlkp. uczestniczyli w XXXV Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Wolsztynie. Wystartowało w nich blisko 650 zawodników z 63 klubów z całej Polski. Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych od seniorów do dzieci. Konkurencjami mistrzowskimi były jedynki i dwójki na 10 000m w kategoriach wiekowych seniorów, juniorów, juniorów młodszych oraz jedynki i dwójki na 5000m w kategorii wiekowej młodzików. Zawodnicy KS "Admira" Gorzów Wlkp. zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 6 medali. Na szczególną uwagę zasługuje dublet zdobyty w prestiżowej konkurencji seniorskich dwójek, gdzie na najwyższym stopniu podium stanęła Nasza etatowa dwójka Andrzej Gryczko i Sławomir Siwiec natomiast Łukasz Potoczny i Fryderyk Fulko po pasjonującym finiszu stanęli na drugim stopniu podium.

Seniorzy po Regatach Eliminacyjnych.


Od 10 do 12 maja 2019 roku zawodnicy Klubu Sportowego "Admira" przebywali w Poznaniu, gdzie odbywały się Regaty Eliminacyjne do Reprezentacji Polski Seniorów i U-23. Wystartowali w nich wszyscy najlepsi seniorzy w Polsce. Najlepiej z Naszych zawodników zaprezentował się Oleksii Koliadych, który w dniach 23-26 maja 2019 wystartuje w Pucharze Świata Seniorów (Poznań) w konkurencji C-1 200m oraz C-2 500m MIX. Będzie się również przygotowywał się do startu w Mistrzostwach Świata i Europy U-23. 


Nowa data Memoriału Hryckiewicza !!!

 Informujemy, iż nastąpiła zmiana terminu Memoriału Tadeusza Hryckiewicza i Jerzego Krajewskiego. Nowy termin to niedziela 16 czerwca 2019.

Bogaty w regaty weekend majowy za nami.


1 maj - Nowa Sól, 4 maj - Gryfino, 5 maj - Gorzów Wlkp., tak spędzili weekend majowy zawodnicy Klubu Sportowego Admira. 1 maja zawodnicy KS Admira brali udział w Regatach o puchar Prezydenata Nowej Soli, 4 maja w Regatach z okazji dni Gryfina a 5 maja w Regatach im. Piotra Głażewskiego. Łącznie w tych regatach nasi zawodnicy dobyli 35 medali (9 - złotych, 13 - srebrnych, 13 - brązowych).


Seniorzy i juniorzy po konsultacji w Wałczu.


 Od 26 do 28 kwietnia 2019 roku zawodnicy Klubu Sportowego "Admira" przebywali w Wałczu, gdzie odbywały się Zawody Konsultacyjne Seniorów i Juniorów. Wystartowali w nich wszyscy najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych seniorów, juniorów i juniorów młodszych ponieważ były to pierwsze kwalifikacje do Reprezentacji Polski na sezon 2019. Najlepiej z Naszych zawodników zaprezentowali się Alicja Grabowska, która zakwalifikowała się do Reprezenatcji Polski na Regaty Międzynarodowe w Piestanach (Słowacja) oraz Oleksii Koliadych, który będzie przygotowywał się do startu w Mistrzostwach Świata i Europy U-23. 


Powłanie na zawody w Wałczu !!!

 Informujemy, iż od sezonu 2018 w dziale DO POBRANIA umieszczane będą listy zawodników powołanych na wyjazd na regaty i obozy organizowane przez KS Admira.

Sezon startowy 2019 rozpoczęty.

Jak co roku rozpoczynamy sezon startowy od sprawdzianu przygotowania ogólnego naszych najmłodszych zawodników. 6 kwietnia 2019 roku zawodnicy Klubu Sportowego „Admira” Gorzów Wlkp. wzięli udział w Konsultacji Ogólnorozwojowej w Eisenhuttenstadt (Niemcy) o nazwie 43  Mehrkampfpokal. Wzięło w niej udział 160 zawodników z 6 klubów niemieckich oraz KS „Admira”. Sprawdzian polegał na starcie w poszczególnych konkurencjach: bieg na 1500m chłopcy i 800m dziewczęta, bieg sprinterski 30m, rzut kulą, wyciskanie i dociąganie sztangi przez 2 min oraz wyścig kajakowy na dystansie 2000m. Zawodnicy zdobywali punkty za wyniki osiągnięte w poszczególnych konkurencjach a suma punktów dawała wynik końcowy. W klasyfikacji  klubowej KS „Admira” osiągnęła zwycięstwo co obrazują następujące wyniki:

1 - miejsce - Klub Sportowy "Admira" Gorzów Wielkopolski - 88 pkt.

2 - miejsce - KC Eisenhuttenstadt - 70 pkt.

3 - miejsce - KC Potsdam - 32 pkt.

4 - miejsce - BW Wusterwitz - 26 pkt.

5 - miejsce - Eberswalder SV - 24 pkt.

5 – miejsce – SG Spremberg – 24 pkt.

7 - miejsce - KV Peitz - 9 pkt.

Piotr Skibiński z licencją na popularność?Piotr Skibiński rozpoczął rok 2019 od zdobycia dwóch nagród dla najpopularniejszego. Nagrodę Plebiscytu Gazety Lubuskiej dla najpopularniejszego sportowca powiatu gorzowskiego w kategorii junior odebrał w Radwanowie koło Zielonej Góry, 29.01.2019 roku. Następnie 8.02.2019 roku odebrał nagrodę dla najpopulrniejszego sportowca w głosowaniu swoich kolegów z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. Nagrodę dla najpopularniejszego sportowca powiatu gorzowskiego w kategorii senior odebrał również Andrzej Gryczko. Natomiast Tomasz Szypiórkowski znalazł się w dziesiątce najlepszych sportowców 2018 roku w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego.


Prośba o wsparcie zawodników KS ADMIRA !!!

Drodzy sympatycy Klubu Sportowego Admira każdy z Was może wesprzeć naszą działalność 

Wystarczy przekazać 1% podatku dla Naszego klubu.

TO NIC NIE KOSZTUJE ! 

Wystarczy wpisać nr KRS 0000 105 271

a w cel szczegółowy wpisać ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO - KAJAKARZE

Każda złotówka jest dla Nas na wagę złota 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc


Zapowiedź XXIX Memoriału Tadeusza Hryckiewicza i IV Memoriału Jerzego Krajewskiego, który odbędzie sie 16.06.2019 roku już dostępna w zakładce Mem. Hryckiewicza !!!


Zapraszamy na Ferie Zimowe 2019 z KS Admira !!!Informacje na temat darmowych zajęć zimowych w KS Admira można uzyskać: TUTAJ !!! 

NASI PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY


PARTNER WSPOMAGAJĄCY


PARTNERZY TECHNICZNI


PARTNERZY SAMORZĄDOWIPARTNER SPOŁECZNY


ORGANIZACJE PRTNERSKIELicznik odwiedzin:

Liczniki agnat.pl